آموزش نصب آیفون تصویری تکنما به همراه حافظه و تقویت کننده تصویر

آموزش نصب آیفون تصویری تکنما

آموزش نصب آیفون تصویری تکنما به همراه حافظه و تقویت کننده تصویر

نصب آیفون تصویری تکنما به دلیل متفاوت بودن ساختار آن با سایر آیفونهای تصویری نیازمند دقت و صرف زمان بیشتری می‌باشد. نصب این آیفون تصویری زمانی پیچیده تر می‌شود که تعداد واحدها بالا باشد و شما علاوه بر نصب و سیم بندی پنل و مانیتورها نیازمند به حافظه و تقویت کننده تصویر داشته باشید. قبل از ارائه نقشه نصب محصولات تکنما به همراه لوازم جانبی لازم است تا بدانید که مانیتورهای تکنما عمدتا دارای حافظه نیستند و به منظور استفاده از حافظه داخلی باید یک ماژول به صورت جداگانه در مسیر سیم کشی نصب شود که این امر در ساختمان‌هایی با تعداد واحد بالا مقرون به صرفه می‌باشد.

پس تا اینجا متوجه شدیم که حافظه‌دار شدن آیفونهای تصویری تکنما ملزم به استفاده از ماژول حافظه در مسیر بین پنل و مانیتورها می‌باشد. اما یکی دیگر از مسائلی که در مجتمع‌‌های مسکونی و اداری با تعداد طبقات بالا ممکن است پیش بیاید، افت کیفیت تصویر می‌باشد که در این حالت باید به ازای هر ۳ یا ۴ طبقه از یک تقویت کننده تصویر نیز استفاده کرد. البته این تعداد کاملا به کیفیت سیم بستگی دارد و گاهی دیده شده که به ازای هر ۲ واحد نیاز به یک تقویت کننده بوده است.

در ادامه با ارائه نقشه نصب آیفون تصویری تکنما به همراه ماژول حافظه و تقویت کننده تصویر خواهیم دید که سیم کشی و نصب آن به چه صورت است که در صورت اجرای دقیق آن و صرف زمان کافی، قادر خواهید بود تا بدون مشکل سیستم آیفون تصویری مجتمع را راه‌اندازی نمایید.

مشاهده مطلب  راهنمای حل مشکل اتصال انتقال تصویر P2P هایک ویژن

نقشه نصب به همراه ماژول حافظه و تقویت کننده تصویر:

آموزش نصب آیفون تصویری تکنما

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها