ارسال پیامک دوربین مداربسته برایتون بدون نیاز به اینترنت! + تیزر
قابلیت ارسال پیامک دوربین مداربسته برایتون

ارسال پیامک دوربین مداربسته برایتون بدون نیاز به اینترنت! + تیزر

برای اولین بار در دوربین های مداربسته قابلیت ارسال پیامک توسط شرکت برایتون و برای دستگاه ها و دوربین های برایتون فعال شده است، این قابلیت شگفت انگیر میتواند تحولی در صنعت دوربین های مداربسته ایرانی باشد و حس خوب امنیت را به کاربر در تمامی شرایط و مکانها بدهد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از چندین ماه تلاش و کار قصد داشته باشید تا به سفری بدون استرس بروید و قدم به دشت و کوه ها بزنید و گردش کنید اما میدانید در این محیطها امکان دسترسی به اینترنت چندین آسان نیست و امکان مشاهده تصاویر محیط کار یا منزل خود از طریق اینترنت ندارید. اما این شرکت در آبان ماه 1402 قابلیت ارسال پیامک دوربین مداربسته برایتون را برای تمامی دستگاه های خود فعال کرده و بروزرسانی نرم افزار انتقال تصویر خود و فعال کردن این قابلیت با فکر و خیالی آسوده به مکانهایی ناشناخته سفر کنید.

این مورد پیش تر توسط شرکت برایتون با ارسال پیام بر روی تلگرام فعال بود اما به دلیل مشکلاتی که وجود داشت تا کاربران به آن سرویس دسترسی داشته باشند عملا کاربردی نبود و کمتر کسی از ان بهره میبرد. حالا با فعالسازی بر روی تلفن خود سریع تر از همیشه به وقایعی که در محیط کار یا منزل شما رخ میدهد آگاه خواهید شد و سریعا عکس العمل لازم را جهت رفع آن اقدام نمایید. جهت درک بهتر از این ویژگی جدید محصولات برایتون پیشنهاد میکنیم ویدیو معرفی این ویژگی را در ادامه مشاهده نمایید.

فعال سازی این ویژگی کار سخت و دشواری نیست و در صورتی که سوالی در این خصوص داشتید با همکاران ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید

تیزر معرفی قابلیت ارسال پیامک دوربین مداربسته Briton:

 


شما میتوانید به منظور درخواست خرید و یا نصب محصولات برایتون در شهر اصفهان از طریق نمایندگی برایتون  با شماره ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱ تماس حاصل نمایید و یا جزئیات پروژه خود را به شماره واتس‌اپ داده شده ارسال نمایید.

نظر خود را بنویسید