تعرفه نرخ خدمات فنی تخصصی انفورماتیک 1403
تعرفه نرخ خدمات فنی تخصصی انفورماتیک 1403

تعرفه نرخ خدمات فنی تخصصی انفورماتیک 1403

در هر سال صنف رایانه و  انفورماتیک و سایر اصناف در زمینه های الکتریک و الکترونیک که زیرمجموعه های بسیاری نیز دارند اقدام به ارائه تعرفه نرخ اجرت خدمات فنی و تخصصی مینماید تا فعالانه در این زمینه ها دچار مشکلات با کارفرمایان نشوند، که البته زمانی که این نرخ نامه عرضه می‌شود بیش از 2 الی 3 ماه از سال نیز گذشته، که امیدواریم این مشکل در سال های آتی حل شود و این نرخنامه سریع تر به دست فعالانِ عرصه خدمات فنی برسد. تعرفه نرخ خدمات انفورماتیک 1403 که برای شما عزیزان جهت مشاهده آماده کرده ایم برای آن دسته از افرادی که مشغول به فعالیت در نصب دوربین مداربسته هستند مناسب بوده اما در این نرخنامه خبری از نرخ اجرت سایر فعالیت ها مانند نصب درب اتوماتیک، نصب راهبند، نصب قفل و آرامبند، نصب آیفون تصویری و … نیست که به محض دریافت آن توسط اتحادیه الکترونیک و الکتریک برای شما همکاران محترم ارائه خواهد شد.

مشاهده و دانلود تعرفه نرخ خدمات فنی تخصصی انفورماتیک 1403 :

تعرفه نرخ پایه خدمات فنی تخصصی انفورماتیک 1403

مشاهده تعرفه سایر خدمات سیستم های حفاظتی:

تعرفه سایر خدمات سیستم های حفاظتی

 

قابل توجه کارفرمایان و همکاران محترم:

در صورتی که در اجرای پروژه، کارفرما و مجری به دلایل مشکلات صورت حساب و … به مشکل برخورده و توافقی بین طرفین صورت نگرفته است، با در دست داشتن مستندات به اتحادیه مربوط به صنف مراجعه کرده تا شرایط بررسی و نظریه نهایی توسط کارشناس اتحادیه اعلام شود.

لازم به ذکر است این مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال نرخ های ارائه شده نداشته و تنها جهت اطلاع رسانی به همکاران و کارفرمایان عزیز منتشر شده است.

 

نظر خود را بنویسید