راهکار داهوا در برابر محافظت فروشگاه‌ها از ویروس کووید-۱۹

راهکار مقابله با ویروس کرونا

راهکار داهوا در برابر محافظت فروشگاه‌ها از ویروس کووید-۱۹

در مقابله با شیوع ویروس COVID-19 ، بسیاری از کشورها، اقدامات پیشگیری کننده و کنترلی برای مبارزه با این بیماری و جلوگیری از همه گیری آن مانند بستن مؤسسات تجاری غیر ضروری و محدود کردن حرکت مردم در اماکن عمومی را ارائه کرده‌اند. در این میان، سوپر مارکت‌ها و فروشگاه‌ها ملزم به انجام پروتکل های ایمنی برای رعایت دستورالعمل های دولت از جمله ایستگاه‌های ضدعفونی کننده دستی، نظارت بر دمای مشتری و کارکنان، خرید و پرداخت غیر حضوری و … اتخاذ کرده اند تا سلامت مشتریان و کارکنان خود را حفظ کنند اما راهکار مقابله با ویروس کرونا از نظر کمپانی داهوا چیست؟

با این حال ، یک گزارش جدید از AP News نشان می‌دهد که بسیاری از فروشندگان غیر ضروری در سراسر جهان تحت تأثیر کووید-۱۹ قرار گرفته‌اند. به گفته نیل ساندرز، مدیر عامل GlobalData Retail، بیش از ۱۹۰،۰۰۰ فروشگاه به طور موقت تعطیل شده اند که این مقدار تقریباً ۵۰٪ از خرده فروشی ایالات متحده را تشکیل می‌دهد. در همین زمان، H&M خرده فروش مد سوئدی همچنین دلالت بر این داشت که پس از بستن موقت ۳۴۴۱ از ۵،۰۶۲ فروشگاه خود در سطح جهانپ، ممکن است مجبور شود برخی از کارمندان را به طور دائم اخراج کند. چگونگی زنده ماندن در طول همه گیر و اقدامات مؤثر و پیشگیری و کنترل پس از از سرگیری کار ، مورد توجه عمده فروشندگان در سراسر جهان قرار گرفته است.

در پاسخ به چالش‌های پیش روی صنعت خرده فروشی، Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل‌های هوشمند مبتنی بر IoT و خدمات نظارت تصویری، راهکار محافظت از ایمنی اپیدمیک خرده فروشی را برای کمک به خرده فروشان برای حفظ امنیت و بهبود کارایی تجارت در طول همه گیری، راه اندازی کرده است. و همچنین ارائه برنامه های به روز شده برای افزایش بازگشت سرمایه بعد از از سرگیری تجارت در دستور کار قرار گرفته است.

مشاهده مطلب  خط تولید پنل آیفون تصویری الکتروپیک مدل رندا

بهبود ایمنی فروشگاه و راندمان تجارت در طول COVID-19

راهکار مقابله با ویروس کرونا و  حفاظت از دمای حرارتی بدن و کنترل جریان مشتری ، Dahua دو مزیت فن آوری را قادر می سازد توسط AI برای ارائه ارزش مضاعف برای خرده فروشان ، کمک به کاهش سرعت انتقال ویروس و در عین حال ایجاد یک تجربه خرید ایمن در فروشگاه برای مشتریان.

مانیتورینگ دمای بدن

دوربین مانیتورینگ دمای حرارتی بدن Dahua امکان کنترل دقیق دمای بدن ± ۰٫۳ ℃ (حتی افراد سیاه پوست) را دارد. با استفاده از الگوریتم داخلی AI ، می تواند به طور همزمان گروهی از افراد را از فاصله ۳ متری رصد کند و امکان دسترسی سریع و غیر تماسی را فراهم کند. با نصب در ورودی سوپرمارکت ها و مراکز خرید ، می توان از خرده فروشان با غربالگری اولیه کارمندان و مشتریان با دمای غیر طبیعی بدن کمک گرفت. این امر به کاربران اطلاع می دهد تا قبل از تغییر درجه حرارت ، اقدامات مربوطه را انجام دهند ، از این طریق پروتکل مناسب را فراهم کرده و در صورت لزوم ، تأیید دوم توسط متخصصان پزشکی را انجام می دهد.

کنترل جریان مشتری

برای خرده فروشانی که در طول همه گیری نیاز به گردش مشتری محدود دارند ، دوربین شمارش افراد که دارای قابلیت هوش مصنوعی Dahua می باشد، می توانند به صورت خودکار و دقیق تعداد واقعی افرادی که وارد فروشگاه می شوند را محاسبه کنند ، و از ازدحام کم کرده و کمک به کاهش سرعت شیوع این بیماری استفاده کنند. هنگامی که تعداد خریداران از مقدار تعیین شده فراتر رود ، دستگاه زنگ می زند و روی علائم دیجیتالی در ورودی فروشگاه نشان می دهد که تعداد افراد داخل آن پر است ، و به مشتریان برای انتظار در بیرون درب یادآوری می کند و به تعداد کارمندان اضافی برای شمارش دستی مشتریان مورد نیاز نیست ، که این امر می تواند به خرده فروشان کمک کند تا هزینه های کار را کاهش دهند و کارایی مدیریتی خود را بهبود بخشند.

مشاهده مطلب  کاتالوگ 2019 محصولات دوربین مداربسته پاناسونیک

 

علاوه بر این ، نرم افزار Dahua DSS تمام اطلاعات و عملکردها را در یک سیستم یکپارچه می کند ، و یک بستر مرکزی تجسم یافته برای خرده فروشان برای مدیریت کارآمدتر فروشگاه ها ، کارمندان و مشتریان خود ایجاد می کند.

تجزیه و تحلیل هوشمند به روز شده به تقویت مشاغل پس از از سرگیری می پردازد

شایان ذکر است که این راهکار مقابله با ویروس کرونا به صرفه است که کاربردهای چند منظوره و طولانی مدت را برای خرده فروشان ارائه می دهد. علاوه بر ویژگی های اصلی نظارت ، این سیستم همچنین می تواند خرده فروشان را در ایجاد ارزش تجاری پس از همه گیری کمک کند. با داشتن عملکردهای تجزیه و تحلیل هوشمندانه تجارت ، این امر به فروشندگان کمک می کند تا مشتریان خود را بهتر درک کنند و استراتژیهای تجاری را بر اساس آماری از قبیل پروفایل و ترجیحات مشتری ، جریان ترافیک در ساعات اوج ، تأثیر آب و هوا و دما بر گردش مشتری و … تنظیم کنند.

 

حذف شرط: راهکار مقابله با ویروس کرونا راهکار مقابله با ویروس کرونا

 

راه حل محافظت از خرده فروشی Dahua یک راه حل طولانی مدت و موثر را برای خرده فروشان فراهم می کند که به عملیات ایمن در طول همه گیری و بهبودی بعدی کمک می کند. این راه حل با ترکیب بسیاری از کارکردهای فوق الذکر ، برای طیف گسترده ای از خرده فروشان ، مانند سوپر مارکت ها ، مراکز خرید ، فروشگاه های مواد غذایی ، رستوران ها داروخانه ها و غیره مناسب می باشد.

منبع: dahua

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها