معرفی نسل جدید دوربین‌های مداربسته تمام رنگی داهوا

دوربین‌های مداربسته تمام رنگی داهوا

معرفی نسل جدید دوربین‌های مداربسته تمام رنگی داهوا

شاید شما با شنیدن نام دوربین مداربسته تمام رنگی به خود بگویید که این تکنولوژی جدیدی نیست و شرکت داهوا ار ابتدا اقدام به تولید دوربین‌های مداربسته رنگی کرده است. اما اگر تصویر این دوربین‌های داهوا را در زمان تاریک شدن محیط مشاهده کنید مشاهده خواهید کرد که تصویر سیاه و سفید می‌شود. بنابرین دوربینهایی که تا این لحظه توسط کمپانی داهوا تولید و عرضه شده است رنگی بوده اما تمام رنگی نیست. برای آشنایی با این تکنولوژی و نسل جدید دوربینهای مداربسته داهوا با ما همراه باشید با معرفی نسل جدید دوربین‌های مداربسته تمام رنگی داهوا.

قبل از معرفی این تکنولوژی باید این سوال را مطرح کرد که تکنولوژی تمام رنگی چیست؟

این تکنولوژی قابل اعمال بر روی سنسورهای Starvis بوده و به دوربین مداربسته این امکان را میدهد تا تصاویر شب را با عبور از یک طیف نوری و فناوری خاص داهوا به صورت رنگی به دستگاه برساند. این فناوری در مکان‌هایی که دارای نورهای مناسب است عملکرد بدون نقصی را دارد و در شرایطی که دوربین در محیط کم نور قرار دارد با تغییر دریچه دیافراگم دوربین نور لازم را به منظور رنگی شدن تصویر به سنسور می‌رساند.

چرا باید از دوربین‌های مداربسته تمام رنگی داهوا استفاده کرد؟

  • قابلیت جستجو بر اساس رنگ!
  • بدون IR (دید در شب) که باعث مخفی شدن دوربین در شب می‌شود
  • مصرف انرژی کمتر نسبت به دوربین‌های معمولی

از دوربین‌ مداربسته تمام رنگی داهوا در چه مکانهایی می‌توان استفاده کرد؟

این دوربین‌ها در تمام شرایط نوری عملکردی مثبت داشته و در شرایط مختلف با شدت لوکس نور کم و زیاد توسط شرکت داهوا تست و بررسی شده است که عملکرد آن را در ویدیو زیر میتوانید مشاهده نمایید. البته این شرکت شدت لوکس نور ۱٫۲LUX را در شب برای این دوربین‌ها پیشنهاد کرده است.

مشاهده مطلب  اطلاعیه شرکت اطلس دُر نمایندگی رسمی بارزانته

در حال حاضر این شرکت ۵ مدل دوربین تمام رنگی را تولید و به بازار عرضه کرده است که شامل مدلهای زیر می‌باشد

  1. DH-IPC-HFWW4239-ASE
  2. DH-IPC-HDBW4239R-ASE
  3. DH-HAC-HDW2249T-A
  4. DH-HAC-HFW2249E-A
  5. DH-HAC-HFW2249T-i8

همانگونه گفته شد در ادامه می‌توانید عملکرد این دوربینهای مداربسته تمام رنگی را در ویدیو زیر مشاهده نمایید تا با نسل جدید دوربین‌ها بیشتر آشنا شوید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها