هیچ دوربین مداربسته قاچاق حمایت نمی‌شود !
دوربین مداربسته قاچاق

هیچ دوربین مداربسته قاچاق حمایت نمی‌شود !

از ورود اولین نمونه‌های دوربین مداربسته به ایران ما با واردات غیر قانونی این محصول یا همان دوربین مداربسته قاچاق دست به گریبان هستیم . دوربین‌های مداربسته به همراه دستگاه‌های ذخیره ساز و حتی کابل، اتصال و رابط‌ها، سوئیچ‌های دوربین‌های مداربسته با حجم بسیار زیادی وارد ایران می‌شود، که این امر توسط عاملان توزیع که چندان اصالت کالا برای آنها مهم نیست، توزیع می‌شود؛ حتی به صورت جعلی برای این محصولات گارانتی هم در نظر می‌گیرند و این کار به دو صورت انجام می‌شود.

۱. کالای تقلبی به کشور قاچاق می‌شود.

۲. کالا اصل اما راه ورود آن غیر قانونی است.

این در حالیست که دوربین مداربسته قاچاق کلا تقلبی است. مارک معتبر دوربین مداربسته روی دوربین حک می‌شود و کالای تقلبی به اسم برند اصلی در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد.
این اوج فاجعه داستان قاچاق کالا است. این واقعیتی است که کالاهایی که به این صورت در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد به هیچ عنوان کارکرد کالای اصل را ندارد.
مشخصاتی که از دوربین مداربسته به شما داده می‌شود به هیچ عنوان با کارکرد آن تطابق ندارد و دوربین مداربسته به خصوص اگر برای نصب در فضای باز در نظر گرفته شود باد و باران و تغییرات شدید دمای هوا را به خود می‌بیند و همین هم سبب می‌شود دوربین‌های مداربسته تقلبی بعد از گذشت شش ماه تا یک سال دچار افت کیفیت یا از کار افتادن شوند.
وقتی که دوربین شما با یک گارانتی نامعتبر به دست شما می‌رسد باید خود را آماده این کنید که در چند ماه آینده دوباره به دنبال یک نصاب و یک دوربین مداربسته درست باشید. این مشکل برای دوربین‌های تعمیری هم بسیار به وجود می‌آید. شما برند معتبری را خریداری کرده‌اید اما آن دوربین نو نیست و تعمیر شده است. این اجناس هم در بازار قاچاق بسیارند و حتی برندهایی معروف مانند داهوا هم دچار این مشکل بوده و تعداد کالاهای قاچاق در این برند هم زیاد بوده که عمدتا با قیمت پایین تر از قیمت مشخص شده در بازار حتی در سایتهایی معروف به فروش می‌رسد بنابرین قبل از خرید در خصوص اصالت و نوع گارانتی محصول دقت بفرمایید و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت شرکت های گارانتی کننده معتبر با کارشناسان ما و یا نمایندگی داهوا در اصفهان در ارتباط باشید.

مشاهده مطلب  تکنولوژی هوشمند "Acusense" هایک‌ویژن چیست؟

منبع:سایا نیوز

نظر خود را بنویسید