پشت پرده هاردهای ارزان شرکتی چیست؟

پشت پرده هاردهای ارزان شرکتی چیست؟

پشت پرده هاردهای ارزان شرکتی چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام خرید هارد برای دستگاه DVR یا کامپیوتر خود با قیمتهایی متفاوت و گارانتی های متفاوت روبرو شده باشید. اما دلیل اصلی این اختلاف قیمت زیاد و پشت پرده‌ی این هاردهای ارزان تر چیست؟

این مشکل اختلاف قیمت تنها در هاردهای اینترنال نبوده و حتی هاردهای اکسترنال هم دچار این مشکل بزرگ هستند و مصرف کنندگان را در طول مدت زمان بسیار کم دچار مشکل و از دست رفتن اطلاعانت آنها میکند. به طور کلی هاردها در ۲ دسته وارد کشور خواهد شد. هاردهای نو و هاردهای ریفر شده(Refurbished hard)، هاردهای نو در بازار با گارانتی های معتبر روانه بازار شده و به طبع بالاترین قیمت را خواهد داشت. دسته‌ی دوم هاردهای رفرش شده می‌باشد، هارد هایی که به هر دلیلی در کشورهایی دیگر دچار مشکل شده و پس از بازیابی و تعمیر به عنوان هارد نو وارد کشور می‌شود و با لیبل های دقیق و تمیز با قیمتی کمتر نسبت به هارد اصلی فروخته می‌شود.

پس در زمان خرید هارد در نظر داشته باشید که هارد مورد نظر شما را توسط چه شرکتی گارانتی شده است و اگر اطلاعات کافی در خصوص تشخیص این موضوع ندارید ضمانت نامه به همراه مهر و امضا از فروشنده دریافت نمایید تا در صورت بروز مشکل پاسخگوی اطلاعات از دست رفته شما باشند.

فروشگاه اینترنتی سکیوریتی کالا نیز ضمانت کننده تمام هاردهای ارسالی ‌می‌باشد و مدت زمان گارانتی آن بر روی فاکتور ارسالی به صورت مهر شده درج خواهد شد.

خرید انواع هارد اینترنتل بنقش مخصوص دوربین مداربسته

مشاهده مطلب  نسل جدید دوربین‌های مداربسته هایکویژن مجهز به تکنولوژی PIR

نظرات (1)

[…] ریفر شده یا ( refurbished hard) عبارتی بود که در بعد از انتشار مقاله دفعه قبل ما درباره کالاهای ریفربیشد بسیار پرسیده شده است. در این مقاله سعی در بررسی این […]

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها