کسب رتبه دوم شرکت داهوا در سال ۲۰۱۹ در بین ۵۰ شرکت برتر

نمایندگی داهوا در اصفهان

کسب رتبه دوم شرکت داهوا در سال ۲۰۱۹ در بین ۵۰ شرکت برتر

کمپانی داهوا به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیاء  و خدمات نظارت تصویری، در سال ۲۰۱۹ برای بار دوم و متوالی در رتبه دوم لیست a&s Security 50 قرار گرفت. موسسه a&s Security  به مدت ۱۷ سال رتبه پنجاه شرکت برتر در کل صنعت امنیت، که بالاترین درآمد فروش محصول را در جهان دارند، رده بندی کرده است. Dahua Technology با دستیابی به درآمد ناخالص ۳٫۴۵ میلیارد دلار آمریکا، بار دیگر در سال ۲۰۱۹ به رتبه دوم با رشد ۲۵٫۵۸٪ نسبت به سال گذشته دست یافت.

نمایندگی داهوا در اصفهان

نوآوری ، نیروی محرک اصلی و صلاحیت اصلی توسعه فناوری داهوا، با سرمایه گذاری بالای آن برای سالها در R&D تضمین شده است. در سال ۲۰۱۹ ، شرکت داهوا عملکردهای هوشمند با قابلیت هوش مصنوعی مانند SMD plus ، حفاظت از محیط، آنالیز جریان ترافیک، تجزیه و تحلیل جریان مردم و غیره را به سمت محصولات بیشتر و راه حل های مختلف گسترش داد. علاوه بر این، الگوریتم‌های هوش مصنوعی داهوا از سال ۲۰۱۶ در بین تعدادی از چالش‌های بین المللی KITTI ، ICDAR و MOT رتبه ۱ را کسب کردند.

در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۹ ، شرکت داهوا  مراسمی را با موضوع “ایجاد راه حل های هوشمند با هم” در مادرید، اسپانیا برگزار کرد. داهوا به همراه شرکای استراتژیک خود، روندهای امنیتی جهانی و نوآوری و همکاری را در زمینه توسعه راه حلهای امنیتی برای بازارهای مختلف ارائه دادند.

یک ماه بعد ، در ۲۸ اکتبر ، شرکت داهوا میزبان اجلاس سالانه خود “قلب شهر داهوا – پیشروان تکامل هوشمند ” در شنژن، چین بود. در طول این اجلاس ، این شرکت دستاوردهای Dahua Heart of City (HOC) را در توانمند سازی صنایع مختلف و پیشبرد برنامه های هوشمند در عصر ” هوشمندسازی” از زمان آغاز فعالیت خود در CPSE2018 به نمایش گذاشت.

مشاهده مطلب  چه دوربین‌ مداربسته‌ای را نباید خرید؟!

کسب رتبه دوم برای دومین سال متوالی نمادی محکم از حضور مداوم جهانی دوربین مداربسته داهوا و تعهد آن به همه مشتریان جهانی و شرکای خود برای رشد مشترک است. داهوا همچنان به “نوآوری ، کیفیت و خدمات” برای تحقق مأموریت خود “ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی هوشمند تر” ادامه خواهد داد.

شما عزیزان می‌توانید کلیه محصولات داهوا را با گارانتی فراگستر از فروشگاه سکیوریتی کالا از طریق خرید آنلاین و یا تلفنی خرید نمایید و یا از طریق نمایندگی داهوا در اصفهان به صورت حضوری خرید نمایید.

تلفن‌های تماس نمایندگی داهوا در اصفهان:

۰۳۱۹۱۰۰۳۰۳۷         –        ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱         –     ۰۹۳۵۶۴۰۱۸۰۹

ایمیل: info@securitykala.ir

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها