راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون
راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

در راستای بهبود خدمات پس از فروش سعی بر این شد تا در مجموعه ای کامل، نکات نصب و راه اندازی دستگاه برایتون (UVR Briton) را برای شما عزیزان در قالب راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون گرد هم آوریم تا بتوانیم با استفاده از این راهنما، پاسخگوی نکات و سوالات پیش آمده برای شما عزیزان در حین نصب و راه اندازی دستگاه باشیم. همچنین شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص دستگاه ضبط تصویر برایتون با کارشناسان فنی سکیوریتی کالا تماس حاصل بفرمایید.

در صورتی که دستگاه خود سری جدید می‌باشد (محصولات سال 1400 به بعد) به دلیل تغییر در رابط کاربری راهنمای دستگاه راهنمای رابط کاربری جدید را مطالعه بفرمایید. 

نصب هارد دیسک داخل دستگاه:

پـــس از اتمام کابل کشی و نصب و راه اندازی دوربین‌های موجوددر یک پروژه، اولین مرحله نصب هارددیسک داخل دستگاه ضبط کننده (UVR) می باشد برای این کار ابتدا می بایست بدنه فلزی دستگاه باز شـــود تا بتوانیم هارددیسک را داخل دستگاه نصب نماییم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

با توجه به عکس های زیر پیچ های بدنه دستگاه را باز کرده سپس درب دستگاه را باز میکنیم

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

هارددیسـک را در محل خود قرار داده و کابـل های SATA و POWER آن را متصل می کنیم و سپس با پیچ های مربوطه هارد را در محل خود فیکس میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

اکنون درب دستگاه را بسته و پیچ های آن را می بندیم.

چیدمان اتصالات پشت دستگاه:

با توجه به نوع پروژه اجرا شده حداقل 4 مدل کابل در پشت دستگاه UVR وجود خواهد داشت که به ترتیب عبارتند از:

 1.  کابل RG59 به منظور اتصال دوربین به دستگاه UVR
 2.  کابل HDMI یا کابل VGA )جهت اتصال UVR به مانیتور یا تلویزیون(
 3. کابل برق جهت اتصال به برق شهر
 4. پورت شبکه جهت اتصال به مودم به منظور انتقال تصویر و همچنین اتصال به دوربین‌های تحت شبکه

 

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

مطابق عکس بالا تمامی کابل‌ها رادر محل مورد نظر متصل می‌کنیم.

فرمت کردن هارددیسک:

پـــس از اتمام تمامی مراحل قبل مابقی کار بصورت انجام تنظیمات نرم افزاری خواهد بود در این ســـطح از پروژه اولین مرحله فرمت کردن هارد دیسک داخل دستگاه می باشد برای این منظور ابتدا دستگاه را روشن نموده و پـس از بالا آمدن دستگاه، مطابق شکل پس از کلیک راست روی تصاویر وارد منوی اصلی شده و سپس نام کاربری و رمز عبور را وارد میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

نام کاربری پیش فرض: Admin

رمز عبور پیش فرض: 111111 (در صورت عدم کارکرد پسورد تماس حاصل بفرمایید)

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

اکنون در منـوی اصلی در قسمت پایین صفحه گزینه » تعمیر« و در سمت چپ صفحه گزینه »هارد« و در بالای صفحه گزینه »زیربنا« را انتخـــاب میکنیم. مطابـــق عکس بـــالا هارد را فرمت کرده و سپس روی دکمه »درخواســـت« کلیـــک میکنیم، هم اکنون هارد دیسک آماده ضبط تصاویر شما می باشد.

تنظیمات کیفیت ضبط تصاویر دوربین‌های UVC:

پـــس از فرمت کردن هاردیسک نوبت به تنظیمات مربوط بـــه کیفیت، رزولوشن و فریم ریت دوربین های میرسد. برای این کار وارد منوی اصلی شده سپس در قسمت پایین صفحه گزینـــه “تنظیمات” و در سمت چپ صفحه گزینه “کانال” و در بالای صفحه گزینه “کدگذاری’ را انتخاب میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

مطابق عکس بالا می توان نوع استریم، فرمت فشرده سازی، رزولوشـــن، تعداد فریم، نوع نرخ انتقال اطلاعات و کیفیت ضبط تصویر را در دو استریم اصلی و ثانویه با مقادیر دلخواه تنظیم نمود.

نکته 1: با فعالسازی تیک ضبط صدا مــی‌توان صدای میکروفون را روی کانال‌هایی که دارای این قابلیت هستند ضبط نمود.

نکته 2 : با فعالسازی تیک ارسال صدا می‌توان صدای میکروفون را به همراه تصویر کانال مد نظر انتقال داد.

 

برنامه زمانبندی ضبط:

با دقت در تصاویر این بخش از راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون و کسب اطلاع از زمانهای مورد نیاز ضبط، در این مرحله باید مشخص نمود که دستگاه با چه دستور العملی تصاویر دوربین‌ها را ضبط نماید. برای ورود به این قسمت وارد منوی اصلی شده سپس در قسمت پایین صفحه گزینه “تنظیمات” و در ســـمت چپ صفحه گزینه “ضبط” و در بالای صفحه گزینه “زمانبندی” را انتخاب میکنیم.

اکنون روی دکمه »ویرایش« کلیک نموده و وارد صفحه جدید می شویم

اکنون روی دکمه “ویرایش” کلیک نموده و وارد صفحه جدید می شویم

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

در این صفحه روز، زمان و متد ضبط کردن دستگاه را مشخص می کنیم به عنوان مثال اگر بخواهیم تمام دوربین‌های دستگاه در تمام ســـاعات شـــبانه روز و تمام روزهای هفته بصـــورت Motion‌ Detection ضبط کننـــد مانند تصویر ذیل مراحل 1 تـــا 4 را طی میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

در ایـن مرحله تنظیمات ضبط با موشن روی یک کانال را روی دیگر کانال‌های دستگاه کپی میکنیم تا تمام کانال‌ها بر اساس موشن ضبط کنند.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

فعالسازی Motion detection در منوی آلارم:

اکنـــون که روش ضبط دستگاه را مشخص کردیـــم باید Motion دستگاه در منوی آلارم فعال شود تا بتوانیم در صورت وقوع حرکت، تصاویر را ضبط نماییم. برای این کار وارد منوی اصلی شده سپس در قسمت پایین صفحه گزینـــه “تنظیمات” و در سمت چپ صفحه گزینه “آلارم” و در بالای صفحه گزینه “حرکت” را انتخاب میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

در این صفحه ابتدا دوربین مدنظر را انتخاب کرده و سپس تیک گزینه فعالسازی را می زنیم و در قسمت “تنظیم برنامه” زمان‌های فعال بودن Motion و در قسمت “تنظیم عملکـــرد” عملکردهای مد نظر جهت اجـــرا را تنظیم میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

به عنوان مثال اگر بخواهیم با وقوع حرکت در مقایل دوربین شماره 1 کانال 1 شـــروع به ضبط نماید، تیک “ثبت CHN” را زده و سپس شـــماره کانال 1 را فعال می‌کنیم مطابق شکل زیر:

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

در این قسمت از منو قابلیت های نمایش پیام، آژیر، ارسال ایمیل، تور و عکس گرفتن نیز قابل فعالسازی می باشد ما میتوانیم بسته بـــه نوع پروژه از هرکـــدام از این عملگرها در صورت وقـــوع حرکت در مقابل دوربین استفاده نماییم. پس از فعالسازی Motion یک دوربیــن در منوی آلارم میتوان تنظیمــات آن را روی دیگر کانال کپی کرد مطابق شکل زیــر:

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

در این مرحله پس از اجرای تمامی تنظیمات مد نظر با کلیک بروی دکمه “درخواست” تنظیمات مربوطه را ذخیره می‌نماییم.

IP کردن دوربین های add نحوه برروی UVR و NVR ها:

دستگاههای UVR Briton قابلیت ساپورت دوربین‌های IP بصورت کانال های اضافی و مجزا را علاوه بر کانال‌های دوربین‌های UVC نیز دارا می‌باشند.برای add کردن تصویر این دوربین‌ها روی دستگاه UVR یا NVR شرایط زیر باید برقرار باشد:

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

 1. تمامی دوربین‌ها و دستگاهها داخل یک شبکه باشند
 2. تمامی دوربین‌ها و دستگاهها دارای یک رنج IP باشند (رقم‌های اول، دوم و سوم IP از سمت چپ تمامی دستگاهها باید مشترک باشد به عنوان مثال : *.192.168.1  )
 3. عدم وجود IP تکراری در شبکه (رقم چهارم IP از سمت چپ برای هر دستگاه و دوربین عددی منحصر بفرد و غیر تکراری باشد)
 4. در قسمت Gate Way (دروازه) تمامی دستگاهها IP مودم ثبت شود در اغلب موارد این IP برابر است با 192.168.1.1

پس از اتصال تمامی دوربین ها و دستگاه UVR یا NVR Briton به یک سوئیچ و دارا بودن تمامی شرایط فوق الذکر، وارد منوی اصلی شـــده ســـپس در قســـمت پایین صفحـــه گزینه » تنظیمات« و در سمت چپ صفحه گزینه “کانال” و در بالای صفحه گزینه “پیکربنـدی کانال IP” را انتخاب می‌کنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

مطابق عکس بـــالا این منو دارای دو جدول می باشد. در جدول پائینی با کلیک بـر روی دکمه “جســـتجو” می توانیم IP تمامی دوربین‌های موجود در شبکه را مشاهده نماییم، جدول بالایی دوربین‌های اضافه شده برروی دستگاه را نشان می‌دهد. برای اضافه کردن دوربین بروی دستگاه کافیست ابتدا بروی کانال مد نظر برروی جدول بالا کلیـک نموده و سپس روی IP دوربیـــن مدنظر در جدول پایینی کلیک نموده و در آخر روی دکمه “اضافه کردن” کلیک کنیم.

نکتـــه: اگر دوربین IP مدنظر ما دارای پسورد خاصی بود پس از add کردن دوربین روی گزینه ای به شکل مداد کلیک کرده و در صفحه جدید باز شده در قسمت رمز ، رمز مربوطه را وارد می‌کنیم.

تنظیمات کیفیت ضبط تصاویر دوربین‌های IP:

تنظیمات کیفیت ضبط تصاویر دوربین این منو مربوط به تنظیمات مربوط به کیفیت ، رزولوشن و فریم ریت دوربین های IP می باشد
نکته : این منو پس از add کردن دوربین‌های IPC فعال می‌شود. بـــرای این کار وارد منوی اصلی شـــده ســـپس در قســـمت پایین صفحـــه گزینـــه “تنظیمات” و در ســـمت چپ صفحه گزینـــه “کانـــال” و در بـــالای صفحه گزینه “کدگـــذاری” را انتخـــاب می‌کنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

مطابـــق عکس بالا می‌توان نوع اســـتریم، فرمت فشرده‌سازی، رزولوشـــن، تعداد فریم، نوع نرخ انتقال اطلاعات و کیفیت ضبط تصویر را در دو استریم اصلی و ثانویه با مقادیر دلخواه تنظیم نمود.

نکته 1 : با فعالسازی تیک ضبط صدا می‌توان صدای میکروفون را روی کانالهایی که دارای این قابلیت هستند ضبط نمود.

نکته 2 : با فعالسازی تیک ارسال صدا می‌توان صدای میکروفون صدای میکروفون را به همراه تصویر کانال مد نظر انتقال داد.

تنظیمات رنگ و فعالسازی آپشن دوربین ها از طریق منوی دستگاه:

برای دسترسی به این منو، وارد منوی اصلی شده سپس در قسمت پایین صفحه گزینه “تنظیمات” و در ســـمت چـــپ صفحـــه گزینه “کانـــال” و در بالای صفحه گزینه “رنگ” را انتخاب می‌کنیم. ایـــن تنظیمات دارای دوقسمت “تنظیمات عادی” و “تنظیمات پیشـــرفته” می باشد. در قسمت تنظیمات عادی این منـــو، قابلیت تغییرات رنگ تصویر هر دوربین اعم از UVC یا IPC را با 5 پارامتر داریم. نکته قابل اهمیت در این موضوع، تصویر زنده هر دوربین کنار این پارامترهاست به گونه‌ایی که با تغییر هر پارامتر نتیجه آن تغییر بصورت زنده در کنار آن پارامتر قابل مشاهده است. نکته قابل اهمیت بعدی قابلیت تعریف بازه زمانی جهت تغییرات رنگ تصویر بوده این بدان معناست که ما می توانیم در زمان های مختلف پارامترهای متفاوتی را برای یک دوربین SET کنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

در قسمت تنظیمات پیشرفته قابلیت هایی در اختیار ما قرار می‌گیرد که مربوط به دوربین های IPC Briton می باشد این بدان معنی است که جهت فعالسازی برخی پارامترها از قبیل WDR ، BLC ، Defog ، Iris و… دیگر احتیاجی بـــه لپ تاپ نبوده و با این منو میتوان این قبیل امکانات دوربین های IPC Briton رافعال یا غیر فعال نمود.

نحوه نمایش تصاویر ضبط شده (Play Back):

برای دسترسی به این قسمت روی تصویر کلیک راست موس را زده و گزینه “نمایش ضبط” را انتخاب میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

در ابتـدا شـماره کانـال مدنظـر، سـپس تاریـخ و روز مدنظـررا در سـمت راست صفحه انتخاب کرده و سـپس در Timeline ایجـاد شـده در پاییـن صفحـه زمـان حـدودی مدنظـر را انتخاب کنید.

نکته : برای سریعتر کردن یا کندتر کردن سرعت پخش play back از دکمه های Speed مجاور دکمه “ Play ” استفاده میکنیم.

نحوه گرفتن فایل Back up از دستگاه:

برای شروع کار backup گیری ابتدا می‌بایست یک USB Flash به پنل جلویی یا پنل پشتی دستگاه متصل شود

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

برای گرفتن فایل Backup به 5 پارامتر احتیاج داریم که عبارتند از:

 1. تاریخ شروع رویداد
 2. زمان شروع رویداد
 3. تاریخ پایان رویداد
 4. زمان پایان رویداد
 5. شماره کانال مدنظر

بـرای این منظور ابتدا وارد منوی اصلی شده سپس در قسمت پایین صفحه گزینه »پشتیبانگیری« و در سمت چپ صفحه گزینه »عمومی« و در بالای صفحه گزینه “ویدیـــو” را انتخاب میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

اولیـن مرحله در Backup گیری شناسایی USB Flash متصل شده به دستگاه است که با کلیک برروی دکمه “شناسایی” این کار انجام شده و نام فلش برروی صفحه نمایان می‌گردد.
مراحل بعدی مشخص نمودن زمان و تاریخ شروع و پایان رویداد و همچنین مشخص نمودن دوربین مدنظر و همچنین مشخص نمودن فورمت فایل تصویری خروجی می باشد. جهت مشخص نمودن پارامترهای بـــالا باید به قسمت Playback رجوع شود. پس از گذراندن تمام مراحل بالا روی دکمه “جستجو” کلیک میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

مطابق عکس بالا فایل‌های مد نظر مـا به همراه حجم فایل ها قابل رویت می‌شوند حال روی دکمه “شروع کـردن” کلیک میکنیم.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

مطابق عکس بالا دستگاه در حال کپی کـردن فایل های Backup در حافظه USB می باشد و پس از پایان رسیدن این مرحله پیغامی مبنی بر پایان یافتن Backup گیری روی صفحه ظاهر می‌شود.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

در این مرحله میتوانیم USB FLASH را از دستگاه جدا کرده و فایل های Backup را در کامپیوتر مشاهده نماییم.

تنظیمات شبکه و انتقال تصویر بروی موبایل و Briton CCTV کامپیوتر با استفاده از نرم افزار:

بخش اول: بستر انتقال

در مرحله نخست در راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون همانند شکل زیر، دستگاه ضبط کننده را به مودم و یا به سوئیچ توسط کابل شبکه (cat6) و یا پچ کوردهای موجود در بازار به هم متصل نمایید.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

پس از اتصال فیزیکی دستگاه به مودم، وارد منوی اصلی شده سپس در قسمت پایین صفحه گزینه “تنظیمات” و در سمت چپ صفحه گزینه “شـــبکه” و در بالای صفحه گزینه “زیربنـــا” را انتخاب می‌کنیـــم و تنظیمات زیر را انجام می‌دهیم :
• در قسمت تنظیمات DNS بهتر است مقادیر DNS وارد شده با شرکت عرضه کننده اینترنت هماهنگ شده و یا از DNSهای عمومی مثل 4.2.2.4 و یا 8.8.8.8 استفاده شود.
• در قسمت دروازه می بایست IP مودم وارد شود.
• IP دستگاه ضبط کننده می‌بایست هم رنج IPهای موجود در شبکه و در ضمن غیر تکراری باشد.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

پس از انجام تنظیمات شبکه می‌بایست تنظیمات مربوط به انتقال تصاویر صورت پذیرد.

راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون

برای دسترسی به این منو وارد منوی اصلی شده سپس در قسمت پایین صفحه گزینه “تنظیمات” و در سمت چپ صفحه گزینه “شـــبکه” و در بـــالای صفحه گزینـــه “P2P” را انتخاب می‌کنیم در این قسمت پـــس از فعال کردن گزینه انتقال تصویر در مقابل کلمه وضعیت می‌بایست عبارت اتصال قرار گیرد. در صورت مشاهده کلمه اتصال یعنی اینکه دستگاه به سرور متصل گشته و تنظیمات به پایان رسیده اسـت و دستگاه آماده ارسال تصاویر می‌باشد.

در صورت مشاهده هر عبارتی غیر از این عبارت می بایست با چک کردن موارد ذیل مشکل را برطرف نمود:

 1. اتصاالت دستگاه و مودم و کابل ها
 2. IP تنظیمات
 3. DNS تنظیمات

در این منو سه بارکد دو بعدی موجود میباشد که برای استفاده می بایست آنها را توسط یک نرم افزار بارکد اسکنر نصب شده داخل تلفن همراه، اسکن کرد.
بارکد ابر: ID شناسه انتقال تصاویر دستگاه، مورد نیاز برای نرم افزار انتقال تصویر

بخش دوم: انتقال تصویر توسط موبایل:

در این مرحله پس از اسکن بارکد مورد نظر بر اساس نوع گوشی تلفن همراه و دانلود نرم افزار و نصب آن بروی گوشی مراحل ذیل را به ترتیب طی می‌نماییم:
در صورت عدم موفقیت در اسکن و دانلود نرم افزارانتقال تصویر توسط گوشی ، راههای دیگر برای نصب نرم افزار وجود دارند که عبارتند از:
• مراجعه به این صفحه و دانلود نرم افزار از قسمت پشتیبانی و سپس لینک های مرتبط
• کپی نرم افزار از CD همراه دستگاه
• جستجوی نام نرم افزار (BritonCCTV) داخل App Store یا Play Store و … و دانلود آن
پس از اتمام نصب نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه همانند تصویر زیر برروی آیکون آن کلیک میکنیم.

انتقال تصویر برایتون

پس از اجرا شدن نرم افزار برای نخستین بار، روی دکمه ثبت نام کلیک می کنیم.

انتقال تصویر برایتون

در این مرحله برای عدم دسترسی سایرین بـــه تصاویر انتقالی در گوشی تلفن همراه، یک حساب کاربری برای خود ایجاد می‌کنیم پارامترهای لازم عبارتند از: نام کاربری دلخواه-رمز عبور دلخواه- ایمیل سپس بروی دکمه ثبت نام کلیک می‌کنیم.

انتقال تصویر برایتون

در این مرحله نام کاربری و رمز ایجاد شده در مرحله قبل را وارد کرده و سپس روی دکمه ورود کلیک میکنیم. اندکی صبر کرده تا وارد نرم افزار شویم.

انتقال تصویر برایتون

در این مرحله ابتدا روی گزینه منو کلیک کرده و سپس گزینه دستگاه ها را انتخاب می کنیم.

انتقال تصویر برایتون

انتقال تصویر برایتون

اکنون روی دکمه موجود در ســـمت بالا راست صفحه + کلیک کرده. در این مرحله یک صفحه جدید باز شده که می بایست مشخصات دستگاه ضبط کننده (نام دستگاه، چگونگی نحوه انتقال، شناسه انتقـــال تصویر، نام کاربری دستگاه، رمزدستگاه، تعداد کانال دستگاه و کیفیت تصاویر انتقالی) را وارد کرده و ســـپس روی دکمه ذخیره کلیـــک کنید.

 

انتقال تصویر برایتونانتقال تصویر برایتون

انتقال تصویر برایتون

در این مرحله دستگاه مد نظر در لیست دستگاههای گوشی اضافه شده است. اکنون وارد قسمت نمایش زنده شده و دستگاه مورد نظر را انتخاب میکنیم.  در آخرین مرحله روی کانال مورد نظر کلیک کرده و هم اکنون تصاویر قابل رویتند.

انتقال تصویر برایتون

انتقال تصویر برایتون

انتقال تصویر برایتون

انتقال تصویر برایتون

بخش سوم : انتقال تصویر توسط کامپیوتر

بـــرای انجام این مهم ابتدا می بایست وارد سایت www.britoncctv.net شده، سپس روی گزینه By Device کلیک کرده و مشخصات دستگاه ( شناسه انتقال تصویر، نام کاربری دستگاه، رمز عبور دستگاه ) را وارد کرده سپس روی دکمه login کلیک می‌کنیم.

انتقال تصویر برایتون

در این مرحله از روی لیست کانال، دستگاه کانال مورد نظر و سپس کیفیت تصاویر انتقالی را انتخاب می کنیم

انتقال تصویر برایتون

انتقال تصویر برایتون در کامپیوتر

اکنون تصاویر مد نظر قابل رویتند:

انتقال تصویر برایتون در کامپیوتر

در صورتی که مشکل شما با استفاده از راهنمای جامع نصب و راه اندازی دستگاه برایتون کسب برطرف نشده است به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی دستگاه برایتون با کارشناسان فنی فروشگاه تماس حاصل بفرمایید.

با تشکر از واحد فنی و مهندسی داتیس.

نظرات (249)

بهار

دستگاه بنده وقتی میخام دستگاهی رو اضافه کنم سریع اون صفحه میره نمیشه اضافه کنم.میشه راهنماییم کنید

اگر منظور شما اضافه کردن دستگاه داخل نرم افزار اندروید یا ios هست که با پاک کردن کَش نرم افزار یا پاک کردن و نصب مجدد نرم افزار باید حل بشه

مهدی

سلام وقت بخیر.من با موبایل با همین نرم افزار میبینم و کسی که نصب کرده هم میتونه با موبایلش ببینه.چجوری میتونم رمز و تغییر بدم که جز خودم کسی نتونه ببینه تصویر رو؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

  با سلام، شما کافیه داخل دستگاه DVR به قسمت اکانتتون برید و رمز دستگاهی که شخص نصب کننده داره و همچنین رمز پیش فرض دستگاه برایتون را تغییر دهید. در صورتی که قسمت اکانت ها را پیدا نکردید تماس بگیرید

علی

سلام چطور می تونم تصویر انتقالی از دوربین به صورت بالا به پایین وارونه کنم ؟

  سلام دقیق متوجه سوالتون نشدم اما نرم افزار امکان وارونه کردن تصویر نداره، با تلفن پشتیبانی فنی (09356401809) تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتر انجام بشه.

مهدی

با سلام
دستگاه من به تلویزیون وصل شده ولیکن پس از چند دقیقه نمایش تصاویر دوربین ها، تصاویر نمایش داده نمیشن و فقط صفحه سیاه پنحره دوربین ها دیده میشه، بی زحمت راهنمایی کنید

  مشکل شما احتمالا از قطعی کابل و یا اتصالات می‌باشد، در ابتدا اگر از تبدیل کننده ای استفاده کردین از ولتاژ ورودی آن مطمعن شوید. در غیر این صورت از یک مانیتور کنار دستگاه DVR استفاده کنید با طول کابل پایین تا چک کنید علت افت سیگنال کابل هست یا خیر. اگر بود از کابل با کیفیت تر استفاده کنید برای متراز بالا.

ابراهیم

سلام من دستگاه را بازگشت به کارخانه زدم رمزش هم شش تا یک بود الان دیگه اون رمز کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  با سلام، در صورت بازگشت به تنظیمات اولیه رمز پیش فرض به صورت زیر هست و در صورت کار نکردن باید فریمور دستگاه را اپدیت کنید تا رمز جدید جایکزین کنید.
  نام کاربری پیش فرض: admin
  رمز عبور پیش فرض: 111111

محب

1-طول کابل شبکه جهت اتصال دستگاه به مودم محدودیت دارد؟
2-مصرف ترافیک اینترنت چقدر هست؟و میشه کاری کرد که بین چند واحد مشاع باشه یا هرکس با اینترنت خودش استفاده کنه؟
3-جهت اسفاده WIFIextreme چکار باید کرد؟

  سلام، در خصوص طول کابل محدودیتی وجود نداره و کابل شبکه مرغوب استفاده کنین مشکلی ندارید. در مورد مصرف ترافیک هم بستگی به میزان مصرف خودتون و مشاهده تصاویر داره.
  مصرف اینترنت هم برای هرکسی که تصویر میبینه به صورت جدا مشاهده میشه اما بر روی دستگاه هم که به مودم متصله تصاویر آپلود میشه و مصرفی خواهد داشت.
  در خصوص wifiextreme هم توضیحات بیشتری بدین که به چه منظور میخواهین استفاده کنین حتما کمکتون خواهم کرد.

علی

سلام دوربین روی یک موبایل تصویر داره نفر دوم که وارد برنامه میشه میزنه شبکه مشغوله چه باید کرد

  از چه برند دوربین و دستگاه و چه نرم افزاری استفاده میکنید؟

Reza

با سلام من داشتم تنظیمات کنواکسیون (البته فک کنم اسمشو درست ننوشتم ) تنظیم می کردم که یهو رسیدم به یه گزینه ای بنام استانداد بعد حالتشو عوض کردم بعدش تصویر دوربین رفت و یک nضربدر خورده کنار نوار سبز ضبط اومده هر کاری هم کردم دیگه منوی کنواکسیون تو اون دوربین نیومد بالا اما توی دوربینای دیگه میاد بالا.
تو رو خدا فقط زودتر جواب بدید چون دوربین واسه مغازه طلا فروشی هس.

  با سلام در این خصوص از طریق واتس اپ با ما در تماس باشید و عکس از صفحه خطا و قسمتی از محیطی که هست داخل دستگاه ارسال کنید تا راهنمایی بیشتری انجام بشه،

Akbar

سلام من از دستگاه برایتون استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارد ولی برای پشتیبان گیری وقتی هر نوع فلشی رو وصل می کنم موس قفل می کند و نمی توان هیچ کاری انجام دهم و وقتی فلش را از دستگاه قطع می کنم موس کار می کند! چندین موس و چندین فلش دیگر را در حالات مختلف امتحان کردم و همیشه نتیجه قفل کردن موس بود و … لطفا راهنمایی کنید ممنون

  با سلام، به احتمال زیاد مشکل از پورت USB دستگاه هست که دچار افت ولتاژ خروجی میشه، از موس بیسیم استفاده کنید و امتحان کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر، پورت های USB هم جابجا کنید (پورت USB پشت دستگاه برای موس استفاده کنید و پورت جلو دستگاه برای فلش) اگر با جابجایی مشکل حل نشد دستگاه ریست نرم افزاری کنید و در نهایت اگر حل نشد به تعمیرکار مراجعه کنید)

amir

سلام خسته نباشید . واقعا بابت اطلاعات و پاسخگویی به سوالات ازتون ممنون ام .
من میخوام دوربین را تو سایت به صورت آنلاین ببینم ولی وقتی میخوام ثبت نام یا وارد بشم و کلید ورود را میزنم هیچ اتفاقی نمی افته . نه وارد میشه نه خطا میده . تو همون قسمت کلاینتش را از سایت دانلود کردم و نصب کردم و نشد . به دو تا کامپوتر مختلف امتحان کردم و نشد . با فیلتر شکن امتحان کردم و نشد . اصلا انگار نه انگار که کلید log in یا ثبت نام را میزنم و نمیدونم مشکل از کجاست . آدرس سایت هم اینه :www,britoncctv.net . اگه میشه شما یه امتحان بکنید و بگید مشکل از منه یا سایت .
سوالم دومم اینه که ایا مثل اندروید برنامه ی این دوربین برای ویندوز هم هست یا نه ؟ اگه هست اسمش چیه و از کجا میتونم دانلود کنم ؟
خیییییییلی ممنون

  با سلام؛ شما ترجیحا از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید و باید پلاکین active x مخصوص مرورگر دانلود کنید و نصب کنین تا بتونین وارد بشین، این پلاگین برای مرورگر کروم و فایرفاکس هم هست اما برای 100% عملی شدن اول روی IE تلاش کنید.
  نرم افزار مشاهده تصاویر بر روی ویندوز هم هست که برای دریافت به تلگرام این شماره (09133648641) پیام بدین ارسال میشه و یا از طریق لینک های زیر اقدام به دانلود کنید.
  دانلود نرم افزار Activex برای مرورگر IE
  دانلود نرم افزار انتقال تصویر بر روی کامپیوتر

سیدسیف اله موسویون

سلام و خدا قوت.
لطفا درباره نحوه اتصال مودم های 3G/4G که به صورت usb هستند هم توضیح بفرمائید
ممنونم

  چشم به زودی مقاله ای در این خصوص منتشر میکنیم

امیر

با سلام و وقت بخیر . ببخشید اگر دستگاه دوربین هنگ کرده باشه چه باید کنیم؟؟

  سلام برق ورودی دستگاه قطع و مجدد وصل کنید. در صورت حل نشدن مشکل دستگاه، به تعمیرکار مراجعه کنید

شاهو-م

سلام و تشکر بابت توجه شما گرامی – من از دوربین برایتون استفاده میکردم که یکیش خراب شده و حالا یک دوربین داهوا گرفتم – حال تصویر دوربین داهوا به شکل خاکستری نشون داده میشه مشکل از گجاست و برای برطرف کردنش راهنمایی بفرمایید – متشکرم

  سلام به نظر بدلیل عدم ساپورت دستگاه از سیستم CVI این اتفاق افتاده، در صورت امکان خروجی تصویر دوربین را داخل تنظیمات دستگاه تغییر بدهید به CVI یا TVI ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر،

محمد

سلام خسته نباشید ببخشید من یک دستگاه هشت کاناله برایتون دارم وتصاویر را روی گوشی میبینم چند وقتی هست وقتی نزدیک دستگاه هستم پخش مشکلی نداره ولی از دستگاه که دور میشم تصویر برام نمیاد و پیام میده قطع ارتباط لطفا راهنمایی کنید باتشکر

  سلام مشکل شما از کیفیت ارسال دیتا و سرعت اینترنتتون هست اگر با سیگنال قوی تصویر دارید و سیگنال ضعیف تر قطع میشه، این مشکل میتونه از مودم باشه و یا سرویس دهنده اینترنتتون، مودم دیگه جایگزین کنید و امتحان کنید در صورت حل نشدن با شرکت ارائه دهنده سرویس اینترنتتون تماس بگیرید تا وجود نویز روی خطتتون را بررسی کنن

Omid

سلام خدمت دوستان
من نرم افزارو روی گوشی اندوریدم نصب کردم
وقتی بازیابی رو میزنم مشکلی نداره و صدا و تصویر همزمان پخش میشه
ولی زمانی که برای ضبط یک بازه زمانی مشخص اقدام میکنم فقط تصویر ضبط میشه و صدا نداره !?
ممنون میشم راهنمای کنید

  با سلام، تابحال به چنین مشکلی برنخوردیم اما با شماره 09356401809 تماس حاصل بفرمایید حتما راهنمایی لارم انجام میشه

یاسر محمدی

سلام وقت بخیر لطفا انتقال تصویر ای پی استاتیک رو هم توضیح بدین ممنون

  با سلام، جتما به زودی آموزشی در خصوص انتقال تصویر ای پی استاتیک برای سایر برندهای دوربین مداربسته اضافه میکنیم

قدرت اله درویشی

سلام دستگاه از سه دوربین فقط یکی را می شناسد ممنونم راهنمایی فرمایید

  سلام، اگر از اتصال فیش BNC و سالم بودن دوربین مطمعن هستید دستگاه را به مرکز تعمیر ارسال کنید.

محب

مودم usb با سیم کارت ایرانسل چطور میتونم وصل کنم.تنظیمات خاصی داره؟ میخوام از طریق نرم افزار briton cctv تصاویر دوربینها رو ببینم. دستگاه dvr تو پارکینگه و فقط میتونم با مودم جیبی یا usb بهش اینترنت برسونم.

  با سلام، دستگاه DVR را توسط کابل شبکه به مودم i60 یا LTE ایرانسل متصل کتید، در این حالت دستگاه بدون تنظیمات خاصی به شبکه متصل میشود. در مورد مودم های جیبی هم قاعدتا نباید تنظیمات خاصی اضافه کرد برای دستگاه برایتون.

امیر

سلام خسته نباشید
ببخشید درمورد اینکه زوم دیجیتال دستگاه چگونه انجام میشود؟!سوال داشتم.
بعد اینکه اول روی اون زره بین به اصطلاح میزنم بعد چیکار باید کرد؟!
ممنون میشم پاسخ دهید

  با سلام، زوم دیجیتال در دستگاه ها مختلف متفاوت می‌باشد، به عنوان مثال در دستگاه هایکویژن بر روی تصویر کلیک کنید سپس پایین تصویر منو ظاهر شده که عبارت Digital zoom قابل مشاهده هست، پس از انتخاب دیجیتال زوم توسط اسکرول موس میتونین روی هر قسمت تصویر Zoom in و Zoom out کنید.

حسین

سلام اگر رمز دستگاه برایتون را فراموش کنم چه باید کنم

  سلام
  اگر رمز پیشفرض دستگاه هم تغییر دادین دستگاه ارسال کنید ورژن نرم افزار دستگاهتون بروزرسانی و ریست میشه و رمز جدید جایگزین میکنیم. این تغییرات اطلاعات هارد شما را از بین نمیبره.

شهرام

سلام
ببخشید سوالی داشتم از خدمتتون
من dvr برایتون سری هفت هزار اقتصادی 4 کانال دارم که سه تا ahd بهش وصل کردم و یه کانالش الان خالیه. الان میتونم یه دوربین ip هم به کانال 2 وصل کنم؟ چون تو تنظیماتش وقتی میخوام کانال 4 رو روی آی پی بزارم کل کانال ها ip میشن و بالعکس. راهی هست که بشه فقط یکی از کانال هارو آی پی کرد؟
ممنون اگه جواب بدین

سینا زارع

سلام من گذاشتم روی ظبط و عمومی ک همیشه در حال ظبط باشه و گذاشتم از ساعت ۰۰:۰۰و۲۴:۰۰ولی نمیدونم چرا از ساعت ۱۱رظهر شروع به ظبط میکنه تا ۱۲ شب میشه جواب بدید لطفا

ابوذر

سلام دستگاه شما رو دارم اما همه روزه ضبط نمیکنه و تنظیمات فقط روی یکشنبه است هرکاری هم میکنم بقیه تیک های هفته تأیید نمیشه چکار کنم ممنون09191316590

  با سلام، ابتدا تیک سبز زنگ زده و بعد روی روزهای هفته با موس کشیده و گزینه ذخیره بزنید، در صوتی که ذخیره نشد دستگاهتون مشکل داره و باید ورژن نرم افزاری توسط تعمیرکار و متخصص آپدیت بشه

علی

سلام.دستگاه ۸کانال دارم. روی اندرویدانتقال تصویرمیاد. ولی روی گوشی iosنمیاد
ممنون میشم راهنمایی کنید

  با سلام، مشکل شما به احتمال زیاد ناشی از نرم افزارتون باشه، نرم افزارتون مجدد نصب کنید و تست کنید

جواد

سلام
در مورد پخش از راه دور سوال داشتم !
آیا از طریق گوشی تلفن همراه میتوان فیلم ضبط شده را با حرکت تند و کند ملاحظه کرد ؟

  سلام، خیر امکان تغییر سرعت فیلم ضبط شده وجود نداره داخل دستگاه اندروید و IOS

سینا

سلام
ما جدیدا در پارکینگ منزل برایتون نصب کردیم متاسفانه موشن دیتکت رو در تایم لاین مشخص نمکینه و اصلا مشخص نیست کجاها حرکت تشخیص داده شده
آیا این مشکل کلی برایتون هست ؟! همه تنظیماتش هم به درستی انجام شده

  سلام، اگر حرکتی تو ساعتی باشه با رنگ زرد تو تایم لاین باید باشه، اگر نشان داده نمیشه، یا حرکتی تو محل نشده یا بازه زمانی 24 ساعتی بوده که به سختی قابل مشاهده میشه، بازه زمانی را داخل تایم لاین کم کنید ببینید مشخص میشه که حرمتی ضبط شده یا خیر. این مشکلی که شما گفتین مشکل کلی برایتون نیست

سید وحید حسینی

سلام من دی وی ارم برایتونه بعد موقع باز بینی فیلم برای سریع کردن تصویر یا همون دور تند گزینه رو میزنم مثلا x2ولی تصویری مثل عکس تقریبا ۵ ثانیه ۵ ثانیه میره من میخوام دور تند فیلم سریع بشه مثل یه فیلم که دور تندش میکنی حرکات سریع میشه نه مثل عکس نیگا کردن با تایم خاص تا تمام جزعیات رو ببینم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  با سلام، سخت افزار دستگاه چنین امکانی به شما نمیده، برای این منظور ساعتی که نیاز دارید بازبینی بشه بک آپ بگیرید داخل فلش بریزید و از طریق کامپیوتر و نرم افزارهای مختلف به راحتی میتونین دور تند بدون وقفه را مشاهده کنید

سید رضا موسوی

با سلام خدمت عوامل متحرم سایت سکوریتی
من یک دستگاه dvr h264 برایتون دارم که یک مشکل براش پیش اومده لطفا راهنماییم کنید.
مشکل من اینه که داشتم تنظیمات دستگاه رو انجام می دادم رسیدم به دو گزینه که اولیش نوشته بود اولویت با ضبط گزینه ی دومشم یادم نیسک من هم اومدم گزینه اولویت با ضبط رو انتخاب کردم و اجرا کردم اما بعد از ریبوت شدن خودکار دستگاه تموم گزینه ها از بین رفته وقتی هم روشن میشه دستگاه بیپ نمیزنه دیگه در ضمن جفت دوربین ها میاد بالا اما بعد از ۳۰ ثانیه دوباره دستگاه ریبوت میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید.
ممنون

  با سلام، دستگاه خود را به یک تعمیرگاه مجاز ببرید تا نرم افزاری دستگاه را فلش کنن، راه حل دیگه اتصال دستگاه از طریق شبکه هست و تغییر تنظیمات دستگاه که در صورت نداشتن اطلاعات در این زمینه پیشنهاد نمیشه.

محمد نوری

با سلام
در دستگاهذبرایتون 4 کانال میتونیم از هارد اکسترنال استفاده کنیم؟
ممنون از راهنماییهای مفیدتون.

  با سلام، با توجه به دائم کار بودن هارد در دستگاه DVR استفاده از هاردهای سفید یا هاردهای اکسترنال پیشنهاد نمیشود، در واقع دستگاه پشتیبانی داره از این نوع هاردها اما آسیب بسیار زیادی به هارد زده میشه و سریعا دچار مشکل میشود.
  از هارد بنفش در دستگاه DVR استفاده کنید

امیر

سلام من قبلا تصویر رو بدون مشکل روی موبایل داشتم اما یک ماهه که خود به خود ارتباط قطع شده چکار کنم؟

  با سلام، داخل تنظیمات دستگاه قسمت شبکه و P2P وضعیت اتصال را بررسی کنید، در صورتی که متصل بود، cache نرم افزار را خالی کنید و تست کنید ببینید مشکلتون حل شده یا خیر

حسینی

سلام.وقت بخیر
دستگاه ۸کانال برایتون نصب کردم، وقتی تصویر دوربین روی تلویزیون می افته بعد از تقریبا چند دقیقه تصویر میره و در صفحه نمایش علامت قفل آبی روی تک تک کانال های دوربین ظاهر میشه
چکار کنم که تصویر نرود و صفحه قفل نشود.

سید رسول حسینی

خروجی av تصویر ندارم علت چیه

  با سلام، به احتمال زیاد رزولوشن ذخیره شده در دستگاهتون با مانیتور هماهنگی نداره، باید از طریق کابل شبکه به لپتاپ متصل کنید رزولوشن پایین بیارید، اگر حل نشد کابل بررسی کنید

محمدرضا

سلام
دستگاه برایتون 8 کانال خریدم و نصب کردم
روی گوشی نرم افزارشو نصب کردم با wifi که به dvr وصل هست تصویر میاره ولی وقتی wifi رو قطع میکنم با دیتا وصل میشم تصویر رو نمیاره
میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

محمدجواد

رمزشو فراموش کردم چیکار کنم

  با سلام، دستگاهتون فلش کنید، ترجیحا از نمایندگی های مجاز تو ابن زمینه استفاده کنید.

با سلام، یکبار کَش نرم افزار خالی کنید، مجدد وارد بشید، این مشکل شایع بوده و دائمی قطعی ندارید ساعات مختلف تست کنید احتمالا حل میشه مشکلتون، اما عمده مشکل از سرعت پایین و کیفیت اینترنت پایین دیتا میباشد

امیر

سلام
در مورد خروجی دستگاه زمانی در حالت cvbs تنظیم میشه بعد از زدن دکمه درخواست تغییرات ذخیره نمیشه بعد از reboot مجدد به حالت hdmi بر میگرده رزولوشن رو هم رو کمترین حالت تنظیم کردم اما کلا روی هیچ مانیتوری رو حالت av نتونستم تصویر بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید.

Hamid

سلام دوربین برایتون نصب کردم بعداز خرابی به شرکت بردم برای تعمیر الان مشکلش حل شده ولی چراغ دید درشبش روشن نیست تنظیمات داره برای روشن خاموش شدنش یا نه خراب شده اگه راهنمایی کنید ممنونتون میشم

  سلام، خیر تنظیماتی نداره احتمالا در حین تعمیر دچار مشکل شده

پیام

سلام من پسوورد رو فراموش کردم و نمیتونم ریکوردهارو تماشا کنم
چطوری میتونم رمز رو عوض کنم

  با سلام دستگاه را توسط تعمیرکاران و در تعمیرگاه های مجاز فلش کنید

سارا

سلام داخل تصویر دوربین شمارع ۱ اون قسمت پایین یک اخطار زرد رنگ اومده و چراغ ALM روی دستگاه هم روشن شدع و خاموش نمیشه دلیلش چیه؟

Hamid

سلام وقت بخیر دوربین مشکل دید درشب داشت دادم شرکت تعمیر شده الان که وصل کردم ضبط میکنه ولی تصویر نداره مشکلش چی میتونه باشه.مرسی ممنون.

  با سلام، خروجی دوربین را چک کنید داخل دستگاه که به چه صورت هست، با تغییر خروجی بین AHD, TVI, CVI ببینید تغییری حاصل میشه یا خیر، در صورتی که حل نشد با تعمیرکارتون مشکل در میان بگذارید.

محمد امین

سلام ببخشید میخوام اندازه تصویر رو کوچک تر کنم،از کجا بابد این کار رو انجام بدم،تصویر در صفحه اصلی کامله اما وقتی وارد صفحه میشیم نصف میشه

  سلام، متوجه مشکلتون دقیقا نشدم اگر ممکنه به شماره (09356401809) واتس اپ پیام بدید و عکس یا فیلم از مشکلتون بفرستین ایشالا راهنمایی میشه

سميه

سلام
ممنون از پاسخويي و راهنمايي هاتون
من با اينترنت خونه كه مودم هست مي تونم دوربين هارو چك كنم ولي وقتي از خونه خارج ميشم با اينترنت گوشي نمي تونم چك كنم و fail ميزنه،

مصطفی

دستگاه من تشخیص حرکت رو ظبط نمیکنه ، شکلک حرکت میاد پایین صفحه ولی ظبط نمیشه.

  سلام، وضعیتت هاردتون را چک کنید، در صورتی که حل نشد دستگاهتون را ریست کارخانه کنین و در صورتی که حل نشد فلش کنید

شاهو م

سلام و عرض ادب – دی وی آر برایتون 8 کاناله – انتقال تصویر مشکل دارم – بعد از 3 ساعت که انتقال تصویر دارم قطع میشه – بعد از مدتی مودم رو ریست میکنم خوب میشه – از همکاران شما راهنمایی خواستم فرمودند از مودم است – مودم را عوض کردم – مشکل همین حالت بود – همکار های دیگر فرمودند از نویز خط تلفن است – اینترنت هم از مخابرات دارم – لطفا راهنمایی بفرمایید – با تشکر

مهران

سلام، من نرم افزارbeiton vms رو دانلود کردم و دستگاه برایتون رو با یه کابل شبکه به لپتابم وصل کردم بعد از پیدا کردن دستگاه برایتون توسط نرم افزار یوزرنیم و پسورد ادمینی که اول دستگاه میخواد رو وارد نرم افزار کردم ولی وقتی اتصال رو میزنم ، نرم افطار میگه نمیتونم وصل بشم، ایا تنضیمات دیگه ای داره که باید انجام بدم؟؟؟؟
میخوام تصاویر توی لپتابم باشه البته بدون اینترنت

مرد تنها

سلام دی وی ار برایتون ۴ کانال هست میخوام فیلمو بریزم رو فلش وقتی میزنم یکم میره و همونجوری میمونه قفل میشه مشکل از کجاست باید چکار کنم؟

  با سلام، دستگاهتون را فلش کنید مشکلتون حل میشه، موس های بیسیم هم امتحان کنید که جوابگو هستند یا خیر

mostafa

سلام بنده یک دستگاه دارم مدل hmx-uvr7508rm-a883 منوی دستگاه قفل و با 111111 باز نشد چیکار باید بکنم باتری رو برداشتم بازم جواب نداد منوی دستگاه عینا برایتون ممنون میشم راهنمایی کنید

  با سلام، دستگاهتون را باید توسط یک تعمیرکار مجاز فلش کنید

سبحان زارع

باسلام همکار هستم از استان یزدDVRبرایتون که برای مشتری نصب کردم بعد گذشت ۶ماه با بنده تماس گرفته که فرزندشون دستگاه رو دستکاری کرده و تصویر های دوربین قفل میشوندالبته بعد از ۱۰الی ۲۰ دقیقه وبا وارد کردن رمز و وارد شدن به منو دوباره تصاویر نشان داده میشود وبعد از گذشت ۱۰الی ۲۰ دقیقه به صورت خودکار قفل میشود و تصاویر دوربین نشان داده نمیشود علت چیست۰۹۱۳۶۷۲۱۹۸۹

  سلام، دستگاه را بازیابی به حالت کارخانه کنید

صباغیان

سلام وقت بخیر من برای انتقال تصویر از نرم افزار برایتون روی گوشیم استفاده میکنم اپدیت جدید که اومد نصبش کردم از اون ببعد هروقت میخوام دوربینهای داخل سالن روچک کنم تمام دوربینهایی که چک کردم درگالریم به صورت خودکار صیو میشه واین مشکل شده چون حجم زیاری از گوشی رو اشغال میکنه راه کارش چیه دوست بزرگوار

  سلام، چک کنید که پایین تصویر آیکون دوربین به رنگ آبی هست یا به صورت تو خالی، در صورتی که به رنگ آبی کامل باشد یعنی در حال ضبط میباشد. اما اگر به صورت تو خالی هست و مشعول ضبط باشه مشکل از نرم افزارتونه که فک میکنم پاک کنید و مجدد نصب کنید مشکل حل بشه (البته این مشکل تا به حال مشاهده نشده در نرم افزار)

سميه

سلام
ممنون از راهنماييهاي مفيدتون
من برنامه برايتون رو گوشي نصب كردم ولي متاسفانه با اينترنت گوشي قابليت كنترل رو نداره و فقط وقتي به اينترنت مودم وصل هست تصاوير نشون ميده..ميشه راهنمايي كنيد كه چجوري ميشه اين مشكل برطرف كرد؟

میثم

درودوتشکر بابت زحمات شما.وقتی هارد رابه دستگاه dvrوصل میکنم دستگاه قطع میشه و چراغ جلوش شروع به چشمک زدن میکنه .با چند تا هارد هم امتحان کردم مشکل همونه.لطفا راهنمایی بفرمایید

  سلام، به وضعیت سلامت هاردتون را با استفاده از نرم افزارهای مربوط چک کنین ممکنه بدسکتور یا مشکلاته دیگه داشته باشه، بعد از مطمعن شدن از سلامت هارد دیسک، نرم افزار دستگاهتون را اپدیت یا فلش کنید

محمد

سلام ممنون بابت اطلاعات مفیدی که قرار دادین من اولین باره از دوربین برایتون استفاده میکنم ولی خیلی راضی هستم…

بهروز

با سلام میشه بدون کابل شبکه با وای فای دستگاه رو به مودم وصل کرد یا نه ؟

  با سلام در حال حاضر خیر

امیر

سلام خسته نباشید .من یه مشکل برام پیش اومده انتقال تصویر دارم نهایتا ۱ روزروز بعد قطع میشه باید دستگاه برقش بکشم دوباره وصل کنم سریع راه میفته باز دوباره ۱ روز کار میکنه اینجوری میشه مجددا .تازه این اتفاق افتاده الان بیشتر از ۱ ساله استفاده میکنم مشکلی نداره ولی جدیدا این اتفاق میفته .ضمنن اینترنتم هیچ مشکلی نداره فقط دستگاه dvr قطع و وصل میکنم درست میشه .ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام این مشکل میتونه سخت افزاری یا نرم افزاری باشه، دستگاه را ابتدا به تنظیمات کارخانه ببرید اگر این مشکل جل نشد توسط نمایندگی مجاز فلش کنید و در صورتی که مجددا حل نشد اقدام به تعمیر سخت افزاری کنید.

محمد چمنی

من دستگاه DVR به مودم وصله از طریق مودم روی گوشی میتونم تصویر بگیرم ولی با اینترنت گوشی تصویری دریافت نمیکنم

علی

سلام دستگاه bvr به وای‌فای وصله با وای‌فای تصویر انتقال میشه به گوشی ولی با اینترنت گوشی انتقال تصویر دوربین نیست

Bahram

سلام
اول اینکه وقتی فلش وصل میکنم نمی شناسه چند مدل فلش هم امتحان کردم
دوم اینکه دستگاه ب تلویزیون قدیمی وصل بود راه اندازی مجدد کردم دیگه وصل نمیشه فقط ب مانیتور وصل میشه ممنون میشم کمک کنید .

  سلام، فرمت فلش چک کنید تو 2 حالت FAT32 و NTFS چک کنید ببینید شناسایی میکنه، اگر نکرد ابتدا فلش چک کنید سالم باشه و اگر بازهم نتیجه نداشت ممکنه از پورت USB دستگاهتون باشه
  مورد دوم هم احتمالا با وصل کردن دستگاه با لپتاپ از طریق کابل شبکه و تغییر رزولوشن حل میشه، رزولوشن فعلی دستگاهتون بالاست که روی تلوزیون قدیمی تر نمایش داده نمیشه

علی

سلام با تشکر از سایت خوبتون من وقتی می خوام رو usb بکاپ بگیریم فیلم رو به قسمت های خیلی کوچک مثلا 1 دقیقه یک دقیقه تقسیم میکند میخواستم ببینم راهی هست که مثلا کل فیلم یک روز رو به قسمت های یک ساعت یک ساعت یا بیشتر بگیرم

  سلام از طریق تنظیمات دستگاه این امکان هست که تصاویر ضبط شده را نهایتا به صورت 1 ساعتی ذخیره کنید، اما امکان این نیست که بیشتر ذخیره کنید.

امیر 1380

چطور میتوان چند تا میکروفونی که به dvr ,وصل شده را تنظیم و هر کدام را به دوربین مورد نظر وصل کنیم..

حمید

سلام وقت بخیر .دوربین نصب کردم روز اول رنگی بود ولی الان دیگه سیاه سفید شده از کسی پرسیدم گفتن که تنظیمات osdمشکل داره.به نظر شما مشکلش چیه وچطور میشه برطرفش کرد.ممنون میشم اگر لطف کنید راهنمایی بفرمایید.دوربین وdvrبرایتون هست.

  با سلام، اگر خود به خود این مشکل بوجود امده باشه ابتدا از سلامت آداپتور خودتون مطمعن بشید، در صورتی که مشکلی نداشت تنظیمات دوربین را بررسی کنید و اگر باز هم مشکل حل نشد برای گارانتی دوربین ارسال کنید.

علی محمدی

سلام.من دستگاه برایتون دارم.یه دوربین دیجیتال دارم که برند برایتون نیست. سعی کردم به دستگاه وصلش کنم، اما نشد. لطفا راهنمایی بفرمایید چطور باید به دستگاه متصلش کنم

علی محمدی

سلام.من دستگاه برایتون دارم.یه دوربین دیجیتال دارم که برند برایتون نیست و میخام به دستگاه متصلش کنم. سعی کردم به دستگاه وصلش کنم، اما نشد. لطفا راهنمایی بفرمایید چطور باید به دستگاه متصلش کنم.

  سلام، اگر از سیستم AHD استفاده میکنید نباید مشکل خاصی با سایر برندها هم داشته باشید، بعد از نصب از طریق تنظیمات نوع اتصال خودتون تغییر بدین و تو حالتهای مختلف تست کنین تصویر میگیرید یا خیر مثل TVI ، CVI، AHD و …

[…] در صورتی که دستگاه شما سری جدید نیست میتوانید راهنمای ج… […]

محمد

سلام .دستگاه رو تازه گرفتم .هارد رو رو دی وی ار سوار کردم بعد دی وی ار قبول کرده ولی برای بازبینی تصاویر نمیاد و همچنین تو انتقال تصویر هم همین مشکل هست لطفا راهنمایی کنید .ممنون

  با سلام، مشکل شما به احتمال زیاد سخت افزاری از هاردتون هست، با نرم افزارهای مخصوص از سلامت هارد مطمعن بشید و در صورت سالم بودن هارد، دستگاه دی وی آر خودتون را نرم افزاری اپدیت یا فلش کنید

مرتضی

با سلام ، دو ماهی هست که دوربین با رکوردر 8 کاناله برایتون نصب کردیم . مشکلی که داریم اینه که تصاویر رو فقط با مانیتور Full hd می تونیم ببینیم و وقتی یه مانیتور قدیمی تر به رکوردر وصل می کنیم تصویری نشون داده نمی شه و مانیتور پیغام ” no support ” می ده . لطفا” راهنمایی کنید که چطور این مشکل رو برطرف کنیم .
ممنون از شما

  سلام، مشکل بخاطر رزولوشن بالاست که داخل مانیتور قدیمی تصویر ندارید. روی مانیتور فول اچ دی باید رزولوشن را کم کنید در حد HD یا حتی کمتر تا تصویر بتونین ببنید
  از طریق اتصال دستگاه به لپتاپ هم تغییر رزولوشن را میتونین انجام بدین که کمی کار تخصصی تری میشه

علی

سلام . من با ای پی استاتیک و اپلیکیشن برایتون تصاویر بصورت زنده رو روی موبایلم دارم ولی یه مشکلی در دیدن تصاویر remote playback دارم . الان چند وقته که هر وقت می خوام ببینم و بعد از انتخاب دوربین پیام not result found میاد. البته قبلا مشکلی نداشتم و کامل تصاویر رو میاورد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

محسن

سلام وقت بخیر.
آیا امکان بازبینی فیلمهای ضبط شده در گوشی هست؟
اگر هست چطور امکان دارد؟

  سلام بله این امکان وجود دارد. از طریق آیکون زیر تصاویر امکان دسترسی دارید

رضا

سلام
در مورد خروجی دستگاه زمانی در حالت cvbs تنظیم میشه بعد از زدن دکمه درخواست تغییرات ذخیره نمیشه بعد از reboot مجدد به حالت hdmi بر میگرده رزولوشن رو هم رو کمترین حالت تنظیم کردم اما کلا روی هیچ مانیتوری رو حالت av نتونستم تصویر بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

محمدرضا احمدی

سلام خسته نباشید DVR من ی مدت ظبط نمیکنه با آداپتور پنج آمپر هم امتحان کردم اما هارد رو شناسایی نمیکنه و میزنه دیسک وجود ندارد هارد با آداپتور دستگاه صدای چرخش و حرکت نداره اما با آداپتور قوی تر صدای چرخش هارد هم اومد اما شناسایی نشد کابل ساعت رو هم عوض کردم اما نتیجه ای نگرفتم میشه راهی هست ک از سلامت هارد یا خراب بودنش مطمئن شم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام هاردتون را به کامپیوتر متصل کنید و از طریق نرم افزارهای مختلف تست سلامت هارد از وضعیت هاردتون مطلع بشید یا به نمایندگی مراجعه کنید. مشکل شما به احتمال زیاد از هارد هست و ایراد از دستگاه نیست.

سعید

سلام وقت بخیر من رمز دستگاه یادم
رفته باید جیکار کنم؟

  سلام دستگاهتون باید از طریق نمایندگی مجاز فلش کنید تا رمز ورودتون پیشفرض کارخانه بشه.

احمد

سلام
من یک دستگاه dvr برایتون خریدم ولی وقتی برای آزمایش به تلوزیون وصل کردم برای چند لحظه لوگوی برایتون دیده میشود و بعد از آن فقط صفحه سیاه وجود دارد .
از کمک شما متشکر می شوم

  سلام، رزولوشن تلویزیون با رزولوشن دستگاه همخوانی نداره، رو مانیتورهای دیگه امتحان کنید و یا دستگاه به لپتاپ وصل کنید از طریق شبکه و رزولوشن تصویر را تغییر بدید.

لهنام

سلام من چند تا دستگاه نصب کردم تصویر و برا چند نفرشون با p2p با وایفای خودش میگیرم کلی هر کار میکنم با اینترنت هبچ جا دیگه نمیشه تصویر گرفت خواهش میکنم راهنمایبم کنید شده دردسر بدام.

سعید

سلام من نام کاربری و رمزم رو فراموش کردم حالا باید چه کا کنم چون وقتی روی موبایل میخوهم وصل شم به برایتون نام کاربری و رمز میخواهد

بهنام

سلام دستگاه رادبا نرم افزار p2p وصل کردم با وایفای خانه یا دستگاه تصویر هست ولی با اینترنت گوشی وجاهای دیگر نه.خواهش میکنم راهنمایی کنید دستگاه رو تقریبا دوسال خریدم

شهریار

برای دیدن تصویر دستگاه بر روی لب تاب از کابل hdmi استفاده کردم هیچ چیزی رو نشون نمیده . فقط میخوام یه بک اپ از روز سرقت بگیرم ولی تصویری از دستگاه رو لپ تاپ نمیاد میشه توضیح بدین. ممنون

  سلام، تصاویر فقط بر روی مانیتور و تلویزیون قابل پخش هستن. در صورتی که نیاز به مشاهده روی لپتاپ دارید باید از طریق شبکه متصل بشید.

علی

سلام و وقت بخیر
بسیار دستگاه خوبیه و راهنما جواب داده فقط سوال اصلیم اینه که کاربرا سه تاست مهمان ، ادمین ، دیفالت
من فقط میخام ادمین باشه اما موقع حذف دوتای دگه میگه کاربر رزرو رو نمیتوان حذف کرد
این یعنی چی؟
لطفا برای حذفش راهنمایی کنید

  این موضوع مشکل امنیتی واستون ایجاد نمیکنه و در حالت عادی امکان پاک کردن وجود نداره. تو دستگاه های وارداتی هم این مسئله هست و تو شرایط اضطراری کاربرد دارند.

علی

سلام ،من یک دستگاه برایتون خریداری کردم و ۵ عدد دوربین هم وصل کردم ،متاسفانه هرموقعه میخوام جک کنم نمایش نمیده و به حالت هنگ است و از همه مهمتر این که هیچ کسی از نمایندگی ها جواب گو نیستند به کجا باید پناه ببیریم از این همه بی مسئولیتی سازندگان های ایرانی

  سلام، دستگاهتون با هماهنگی ارسال کنید به آدرس داخل وبسایت، مشکلتون را در کمترین زمان جل میکنیم

سجاد

با سلام دی وی آر ودوربین برایتون رو یک ساله نصاب وصل کرده انتقال تصویر به موبایل توی خونه با وای فای انجام میشه ولی با اینترنت همراه اول یا ایرانسل صورت نمی گیره به نصاب هم چندین بار گفتم ولی ترتیب اثر نداده سرعت اینترنت خونه هم۴مگ بودکه۱۶ مگ خریدم بازم فرقی نکرده لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

  سلام با ترم افزار جدید برایتون Briton cctv pro امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه

مرتضی

با سلام ، اردیبهشت امسال یک دستگاه رکوردر 8 کاناله برایتون با 6 دوربین نصب کردیم . در مرداد ماه یک دوربین دیگه هم اضافه کردیم . در هنگام نصب دوربین هفتم توسط نصاب وقتی که داشت آدابتور دوربین رو آماده می کرد نمی دونم چه کار کرد که باعث اتصالی شد و فیوز برق پرید . بعد وصل کردن فیوز برق متوجه شدیم که دوربین جدیدی که می خواست نصب کنه ، رکوردر و مانیتور ما که به رکوردر وصل بود و داشت تصویر رو نشون می داد دیگه روشن نشدن و هر سه سوختند . مانیتور ما یک مانیتور 15 اینچ ال جی LCD بود . حالا مشکل اینجاست که نصاب مدعی شده که چون مانیتور شما قدیمی بود باعث ایجاد اتصالی شده و این مشکل بوجود اومده . حالا می خوام بدونم نصاب داره درست میگه یا نه ؟ از این مانیتور چند ماه بود ما استفاده می کردیم و مشکلی نداشت . لطفا” راهنمایی کنید .ممنون

  سلام پاسخ ایشون منطقی نیست و اتصالی قطعا علت دیگه ای داشته

محمد نصیری

سلام من یکدستگاه nvr برایتون دارم حدودا ۱۷ تا دوربین ip روش نصبه اما من چون آی پی دوربین هارو نیاز داشتم وارد تنظیمات شدم یادداشت کردم بعد یه گزینه داشت به اسم خروج زدم اما دستگاه خاموش شد بعد چند ثانیه کابل دراوردم زدم دوباره روشن شد چند ثانیه تصاویر دوربین رفت مجدد اومد اما الان علامت ماوس نمیاد با چند ماوس دیگه هم امتحان کردم نمایشگرشم مانیتورصنعتی ۵۵اینچه لطفا راهنمایی کنید

رضا

با سلام من تمام تنظیمات مربوط به انتقال تصویر انجام دادم طبق راهنما کابلرو به مودم وصل کردم در قسمت p2p کزینه فعال سازیرو تیک دار کردم درخواست رو هم زدم ولی در قسمت وضعیت متصل نشده نمایش داده میشه .آیا باید کار دیگری انجام بدم ؟ تمام اعداد لازم روهم از شرکت اینترنتی گرفتم وارد کردم .

محسن

سلام خسته نباشید
امروز صبح ازبیرون امدم خواستم ویدیو ایی که دستگاه ضبط کرده نگا کنم که متاسفانه با هنگ کردن دستگاهم روبه رو شدم چندین بار خاموش روشن کردم ولی فایده نداشت.با راهنمای بالا ریستارت کردم هارد دیسک و بد شروع کرد به ضبط کردن و الان داره هی قطع میکنه وصل میکنه ذخیره کردن رو چیکار باید بکنم

  سلام مشکل شما را به قطع نمیشه گفت چی هست باید به تعمیرگاه مراجعه کنین تا با تست و بررسی مشکلتون حل کنند.

محمد میرزایی

سلام،دستگاه من هم ای پی میخوره و هم ۵تا آنالوگ،الان میخوام ی آنالوگ دیگه اضافه کنم بیزحمت مراحلش رو میگید،برایتون هستش
سپاس بیکران

Reza

رمز دستگاه رو فراموش کردم به دستگاه هم دسترسی ندارم باید چیکار کنم؟؟؟
لطفا لطفا راهنماییم کنید.
ممنون میشم.

فرشاد

سلام
من تیک صدارو فعال کردم دوربینم میکروفون داره
ولی صدا روی گوشیم پخش نمیشه

  اگر داخل دستگاه صدا را دریافت میکنید، داخل گوشی هم باید دریافت کنید و در صورتی که صدا ندارید داخل تنظیمات نرم افزار گوشی صدا را باز کنید. در کل تنظیمات خاصی نداره برای دریافت صدا. اول از وجود صدا داخل دستگاه مطمئن بشید

رضا

با سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید که وقتی از روی شبکه میخواهیم فیلم را دانلود کنیم فایل دانلود شده در کدوم مسیر ذخیره میشه وباید در کدوم درایو پیداش کنیم

  با چه نرم افزاری تصاویر میبینید؟ از طریق vms یا از طریق سایت؟

خردمند

با سلام
دستگاه من هارد یک ترا نصب کردم ولی 24 ساعت بیشتر ذخیره نمیکنه.چکارش باید بکنم؟ ضمنا توی قسمت ضبط- تنظیمات- تب زمان بندی و ویرایش تیک هر سه گزینه عمومی و حرکت و آلارم رو زدم ولی وقتی گزینه همه رو تیک میزنم تمام روزها انتخاب میشن ولی وقتی تایید و درخواست رو میزنم و مجدد میرم ببینم فقط تیک یکشنبه هست. لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  سلام، مراحلی که انجام میدید درسته، نرم افزار دستگاهتون اپدیت کنید یا فلش کنید که اگر باگ نرم افزاری هست رفع بشه. اگر هم حل نشد به نمایندگی شهر خودتون ببرید حل میکنن این مشکل

علیرضا

سلام
نمیتونم وارد بشم میگه که رمز را وارد کنید وقتی هم که بدون رمز تایید رو میزنم میگه عدم اعتبار

  رمز پیشفرض 111111 را امتحان کنید

علی اکبر

در انتقال تصویر توسط کامپیوتر، شناسه انتقال تصویر، نام کاربری دستگاه و رمز عبور دستگاه رو از کجا باید پیدا کنیم؟

  سلام نام کاربری و رمز که همان رمزی هست که وارد دستگاه میشوید
  شناسه انتقال تصویر هم داخل دستگاه قسمت شبکه – P2P میتونین پیدا کنید

علی اکبر

دوربین شیائومی ۳۶۰ رو که وای فای هست میشه به uvr برایتون متصل کرد؟

حبیب

سلام.من دستگاه رو به مودم وای فای بدون شبکه اینترنت وصل کردم
با لب تاپ از طریق وای فای به تصاویر دسترسی دارم
لطفا راهنمایی کنین تصاویر رو از طریق وای فای با موبایل هم ببینم

حمید

وقت بخیر برای انتقال تصویر به گوشی برای ثبت نام نرم‌افزار نصاب ایمیل و رمز گذاشته الان به مشکل خورده ایا میشه اون اکانتو که شامل ایمیل و رمز طرف بوده رو پاک کرد از اول ثبت نام کرد.سپاس

امین

سلام.من یه دستگاه داهوا به nvrبرایتون وصل کردم شناختش اما تصویر رو نمیاره و مینویسه غیر مجاز.راهنمایی بفرمایید.

  سلام، متوجه سوالتون نشدم

حمید

سلام .برای راه اندازی نرم افزار نصاب رمز گذاشته که الان ارتباط قطع شده نشون نمیده تو برنامه و میزنه پسورد اشتباهه میشه ایا اون ثبت نام یا اون ریجسترو پاک کرد دوباره ثبت نام کرد چون ثبت نامو نصاب انجام داده و الان هیچ اطلاعاتی نداریم و تصویرم نداریم تو نرم‌افزار

  سلام، اگر پسورد دستگاه را بهتون نداده باید دستگاه فلش کنید، اگر فقط پسورد نرم افزار را نداده مشکلی نداره یک یوزر دیگه بسازید و با وارد کردن کد ابری و یوزر پسورد دستگاه را وارد کنید تا تصاویر مشاهده کنید

Amir

سلام
وقتی تصاویر هر کانال را مشاهده میکنم نمی توانم بزرگ نمای کنم یعنی زوم نمی کنه انگار که این گوزینه را نداره لطفا راهنمای کنید 8 کانال uvr

  سلام بزرگنمایی تو این حالت فقط از طریق Scroll mouse امکان داره (کلید وسط موس امتحان کنید )

مهرزاد

سلام
نحوه فعال کردن فشرده ساز h265+ تو منو جدید دستگاه های برایتون به چه صورت هست؟

شاهين سليماني

سلام وقت بخیر
دوربین ما سه کاناله هست و تصویرشون هم اندازه هستش ولی بعد یه روز یکی از کانالا بزرگتر میشه و دوتلی دیگه کوچیک چیکار کنم که ثابت بمونه
ممنون میشم راهنماییم کنید

  سلام، تصویری از صفحه به واتس اپ این شماره بفرستید تا بهتر راهنماییتون کنیم 09133648641

ناصر

سلام.
1- توی برنامه ویندوزی برایتون ، چطور تنظیم کنم تا پلی بک با سرعت 16 پخش بشه؟
2- اگر بخوام اسپیکر به دستگاه دی وی آر برایتون نصب کنم تا با صحبت کردن توی میکروفن صدا از بلندگو پخش بشه چیکار کنم؟
ممنون میشم جواب رو به ایمیلم هم بفرستین.
زحمت میدم بهتون

محمد

سلام.من یک دستگاه برایتون سری جدید خریدم که برای اتصال 2 تا کد داره یک کد ایر و یک کد تایید.این سری جدید برای اتصال دیگه یوزر نیم وپسورد نمیخواد یعنی اگه کسی کد ابر و کد تایید داشته باشه میتونه تصاویر رو ببینه .میشه راهنمایی کنید چطوری کد تایید یا کد ابر تغییر بدم تا نفر قبلی تصاویر نبینه رمز ادمین رو تغییر دادم ولی بازهم تصاویر انتقال میده؟؟

محمد

یک دستگاه برایتون سری جدید خریدم.برای انتقال تصویر ۲ تا کد داره ابر و کد تایید تو اپلیکیشن مثل سری های قبل دیگه یوزر نیم و پسورد نمیخواد و با همون دو تا کد تصویر انتقال میده.
چون فروشنده اون دو تا کد داره تصویر میبینه راهی هست کد تایید تغییر داد.
من پسورد ادمین رو هم تغییر دادم ولی بازم تصویر منتقل میکنه.

حسین

رمزدادم ولی الان نمیتونم وارد بشم انگار قفل شده چیکار‌کنم؟چحور رو حالت کارخانه قرار بدم که ملا پاک بشه دوباره شروع بشه لطفاً راهنمایی کنید خیلی مهمه🙏

مسعود

دستگاه بریتون با کابل شبکه به مودم وصل کردم تمام تنظیمات شبکه و p2pرا انجام و فعال کردم وکابل شبکه هم تست کردم سالمه ..اما متاسفانه وضعیت درp2p پیغام عدم اتصال دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ک مشکلم حل شه

  مشکل از دستگاه نیست، مودم و کابل را چک کنید که کانفیگ باشه و فایروال و سایر قسمت هایی که محدود کننده کاربر هستند را بررسی کنید

محمد

سلام . دستگاه برایتون دارم. با دانگل وای فا میشه به نت وصل بشه. ممنون میشم راهنماییم کنید

  سلام بله این امکان وجود دارد

آرش

سلام
نرم روی گوشی یکی از کارمندان نصب بوده والان رفته چطوری میتونم حذف کنم که محیط کار رو نبینه

  سلام، اقدام به تغییر رمز اکانت کنید

سید حسین حسینی

سلام من دستگاه برایتون چهار کانال پی دارم چند وقتی خریدم نمیدونم تنظیمات چیکار کردم که جمعه ها رو ظبط نمیکنه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  سلام مشکل از دستگاهتون نیست، تنظیمات را با دقت انجام بدید و ذخیره کنید. یا بازیابی به حالت کارخانه بزنید و مچدد تنظیم کنید

علی

سلام، روی ضبط کننده UVR7T508SM-H28J دوربین ۵ مگاپیکسل آنالوگ وصل کردم تصویر نداره، پشتیبانی نمیکنه یا تنظیمات خاصی لازم داره؟

  سلام تصویر را باید بهتون نشون بده، از طریق منو OSD خروجی دوربین را تعییر بدید تا تصویر نمایش داده بشه

حسین

سلام من یه مشکلی دارم اینکه هاردبه مدت دوروز ظبط نمیکردولی دوربینها روشن بودن وانتقال تصویرهم داشتم بعد دوروز دوباره شروع به ظبط کردایااین مورد بوده یادستکاری شده ممنون

  سلام به قطعیت نمیش گفت که دستکاری بوده، اما اختمال این اتفاق در خصوص هارد به ندرت پیش میاد که ضبط انجام نشه و مجدد مشکلش حل بشه، در صورت تکرار به تعمیرکار یا مرکز خدمات دوربین مداربسته مراجعه کنید

مرتضی

با سلام ، ما هفت عدد دوربین داریم ولی روی تصویر یکی از دوربین ها علامت N که یک ضربدر قرمز روش خورده نشون میده ، لطفا” راهنمایی کنید این علامت یعنی چی ؟ متشکرم

سلام من از دستگاه 8کاناله برایتون استفاده می نمایم وقت ورود به منو ها با وارد کردن پسورد پیام حساب کاربری شما قطع شده ظاهر میشود و امکان ورود به تنظیمات میسر نمیشود راهنمایی بفرمایید

احمد

سلام من یک دستگاه 8کاناله دارم هر سری که برق قطع میشه تنظیمات ساعت وتارخ بر می گرده به سال 1379 چکار کنم من باطری را هم عوض کردم
لطفا تنظیمات کامل این قسمت را یاد آوری کنید

Amir

سلام من زمانی که انتقال تصویر انجام میدم با دستگاه برایتون تا ۴ الی ۵ ساعت تصویر رو روی گوشیم دارم بعدا خود به خود قطع میشه و تصویر بالا نمیاد چند بار امتحان کردم زمان قطع هم دی وی ار رو چک میکنم در حالت اتصال هست لطفا راهنمایی کنید

مهدی

سلام من یه دستگاه h 264 دارم ک انتقال تصویر رو راه انداختم رو دو تا گوشی هم نصبه اویلن بار ک وارد میشم درسته از سری بعد دیگه وارد نمیشه و میزنه connecet fail میده ولی وقتی میری پیش دستگاه و با وایفای خودش وصل میشی درست میشه 😔😔

  سلام با نرم افزار briton cctv pro هم امتحان کنید ببینید باز هم این مشکل را دارید یا فقط با ورژن قبلی نرم افزار دارید

احمد

سلام من یک بار دیگه پیام گذاشتم جواب ندادید من یک دستگاه هشت کاناله خریدم هر سری برق قطع میشه تنظیمات ساعت و تارخ بهم میخوره و نمیتونم ویدیو های ضبط شده را از طریق گوشی ببینم باطری را هم عوض کردم نو انداختم مشکل حل نشد لطفا راهنمایی فرمایید

  سلام، دستگاه تون را فلش کنید و بروزرسانی کنید احتمالا حل میشه مشکلش در غسر این صورت از طریق نمایندگی اقدام کنید تا تعمیر لازم انجام بشه

احمد

جواب ندادید

جهان

سلام رمز عبور هر چقدر وارد میکنم جواب نمیده اسم ادمین عوض کردم و 6 تا یک گذاشتم درست نشده شرکت مراجعه کردم بهم گفتن برو تو آپارات آموزش میده و تمام مراحل بازهم بی نتیجه مونده چکار باید بکنم

سید کریم سادات

سلام.من یکدستگاه ۴کاناله برایتون خریداری کردم به تلوزیون ایکس ویژن وصل نمیشه
کابل اچ دیما وکابل ویجی ای راهم امتحان کردم .جواب نداد
لطفا راهنمای ام کنید باتشکر

  سلام، مشکل شما به احتمال زیاد از تنظیمات رزولوشن دستگاه هست که باید نسبت به تلویزون تنظیم شود. برای این کار هم یک روش وصل کردن دستگاه به کامپیوتر و تنظیم رزولوشن هست، اگر امکان اینکار را ندارید از تلویزیون یا مانیتورهای دیگه استفاده کنید و رزولوشن تنظیم کنید نسبت به تلویزیون جدید

رضا

عرض درود و ادب حضور شما دوست عزيز
دستگاه من زمان قطع برق كلا دچار بهم ريختگي فرمانها ميشه و به تنظيم مجدد نياز بيدا ميكنه لطفا راهنمايي بفرماييد

  سلام دستگاهتون را اپدیت یا فلش کنید، احتمالا مشکل نرم افزاری داره دستگاهتون

علی

سلام خسته نباشید
من قبلا همکارم با گوشیشون وصل بودن به دوربین های مغازه ولی حالا دیگه پیش من کار نمیکنن چجوری میتونم اکانتشون رو حذف کنم ؟

  سلام، رمز عبور اکانت دستگاهتون که ایشون داشته را تغییر بدید دسترسی به تصاویر قطع میشه

محمد

سلام . دستگاه میشه به این مودم های قابل حمل (سیم کارت خور ) وصل کرد بدون کابل …
متشکر

hossien d.r

سلام وقت بخیر میخوام لوگوی دستگاه رو عوض بکنم و تبلیغات خودمو بزارم با چه برنامه ای این کار رو انجام بدم یه برنامه دارم ولی ip دستگاه رو شناسایی نمیکنه مرسی

رضا

سلام دستگاه من برایتون هست و وای فای هم داره من مودم رو میخوام ی جای دیگه بزارم و کابل شبکه وصل نکنم چون وای فای داره ولی تو قسمت سرچ دی وی ار میزنم وای فای رو پیدا نمیکنه میخوام بدونم چجوری میتونم بدون کابل شبکه و از طریق وای فای به دی وی ار وصل کنم ممنونم

  سلام از دانگل wifi باید استفاده کنید

رضا

خود دستگاه وای فای داره تو قسمت سرچ میزنم ولی مودم رو پیدا نمیکنه ولی با گوشی مودمو پیدا میکنه مشکل من اینه که الان با کابل شبکه وصل کردم میخوام وای فای وصل کنم دستگاه دی وی ار هم وای فای داره

زهرا

سلام
من هنگام استفاده از دستگاه در منوی دستگاه گزینه ی خروج از سیستم رو زدم تصاویر کلا از روی تلویزیون رفته و دیگه نمیتونم تصاویر رو ببینم و حتی منو هم دیگه بالا نمیاد لطف میکنید راهنماییم کنید

  سلام، در صورتی که منو بالا نمیاد، خروجی هایی که به دستگاه متصل هست جدا کنید و راه اندازی مجدد کنید، در صورت حل نشدن نرم افزار دستگاه آسیب دیده و با فلش مشکلتون حل میشه.

مصطفی رنجبر

با سلام عرض ادب دستگاه دی وی ار دارم
و دوربین اس پی دام اما نمی دونم چطور چرخشش رو فعلا کنم تصویر دوربین ها رو هم روی گوشیم دارم اما نمی تونم دوربین رو از توی گوشی برچخانم یا زوم کنم ؟؟؟

شرکت ساوه پنل

سلام پسوردما یادم رفته باید چه کنم

  سلام، دستکاهتون را در نمایندگی معتبر فلش کنید

Morteza

درود بر شما چگونه فریمور باید ابدیت بشه

.

سلام دو هفته ای میشه که تو صفحه نمایشگر در وضعیت مینویسه در حال اتصال.اولش فکر کردیم مشکل از وای فای هست ولی مثل اینکه در اشتباه بودیم.کابل و اینارو هم برسی کردیم ولی درست نشد
مشکل میتونه از دستگاه باشه یا نه؟

وحید

سلام من نرم افزار برایتون نصب کردم رو گوشی وقتی به مودم وصلم هیچ مشکلی نداره و عالی ولی وقتی با اینترنت گوشی وصل می شم هیچی نشون نمی ده و خطا قطع ارتباط می زنه مشکل از کجاست بی زحمت راهنمایی کنید

مصطفی

سلام و عرض ادب
چرا فایل بکاپ که بر روی فلش میریزم، موقع مشاهده فلش در کامپیوتر بصورت سیاه نشون میده. فایل ها رو به فرمت Avi بر روی فلش میریزم.

  سلام، احتمالا شماره دوربینی را انتخاب کردین در دستکاه که تصویر سیاه بهتون نشون میداده، اگر انتخاب دوربینتون درست بوده مشکل از خود دوربین مداربسته هست

M

سلام لطفانحوه اتصال dvr از طریق دانگل وای فای به اینترنت رو هم بگید ممنون

عرفان

سلام وقت بخیر من از دستگاه nvr برایتون استفاده میکنم و میکروفون وصل کردم اما تیک صدا داخل منو فعال نمیشه ،اتصالات همه وصله ولی تیک صدا فعال نمیشه حتی دستگاه رو ریست کردم اما درست نشد

Amir

با سلام در بخش تنظیمات دستگاه nvr رزولوشن تصویر را بالا بردیم؛ متاسفانه الان روی مانیتور پیغام signal out of range نشان میدهد فقط.
راهکار چیه؟ باید دنبال تلویزیون با کیفیت بگردم بهش وصل کنم و کیفیت رو کم کنم؟ یا راه دیگری هم داره؟
مثل کامپیوتر نمیشه تو تنظیمات بوت کیفیت رو کم کرد؟

  سلام، دستگاهتون را با کابل شبکه به کامپیوتر وصل کنید و وارد ip دستگاه بشید تا بتونین تنظیمات دستگاه را تغییر بدید.

رضا

سلام خسته نباشین
هر کاری کردم انتقال تصویر دوربینا برایتون بیاد روی کامپیوترم اصلا نمیشه
برنامه برنامه ویندوز vms و برنامه برایتون device manager اصلا کار نمیده
لطفا راهنمای کنید
داخل نظرات کامنتا سایتتون نگاه کردم یکی همین مشکل رو داشت دوتا لینگ واسه برنامه گذاشته بودین ولی میزنم روشون میزنه سایت امین نیست
لطف کنید از صفر تا صد راهنمای کنید ممنون میشم

امیر تقی خانی

سلام
من دوتا دستگاه برایتون دارم یکی 16 کانال و یکی 8 کانال
مشکل اینست که دستگاه 16 کانال انتقال تصویر دارد ولی دستگاه 8 کانال هر کار میکنم میزند قطع ارتباط
در حالیکه تنظیمات هردو دستگاه مشابه هم هستند
نکته دیگر اینکه تا هفته پیش تصویر داشتم اما چون دستگاهها از نرم افزار خود بخود حذف میشد و مجبور به نصب مجدد میشدم نرم افزار را حذف و دوباره نصب کردم و دیگر تصویر 8 کاناله را ندارم

  سلام وضغیت اتصال را در تنظیمات دستگاه قسمت شبکه و P2P چک کنید که سبز رنگ باشه و ذر صورتی که سبز رنگ هست وضعیت اتصالتون، داخل نرم افزار اطلاعات نام کاربری و رمز عبور و کد ابری و کد تایید را با دقت وارد کنید

محمد

سلام
چگونه محدودیت اتصال را برطرف کنیم تا گوشی دیگه بتونه وصل بشه

Miladmsh

سلام ،دستگاه ۸ کانال برایتون دارم ،موقع نصب دوربین ها تست کردم ظبت می کرد.
ولی بعد از چند روز رفتم سراغش دیدم حافظه ضبط تاریخ خالیه فقط تاریخ امروز سفیده

عباس

با سلام
من دستگاه ۸کانال برایتون دارم موقع اتصال موبایل به دستگاه پیام ( از دستگاه فرد دیگری استفاده می کند را می دهد) و ضمنا دوباره ثبت نام کردم دوباره همان پیام را می دهد . تشکر از راهنمای

  سلام. ار طریق دستگاه تمامی اکانت های فعال را پاک کنید و مجدد اکانتی بسازید و از طریق اکانت جدید وارد نرم افزار بشید و ثبت نام انجام بدید تا مشکلتون بر طرف بشه

عباس

با سلام
منظور اکانت های موجود در admin را پاک و دوبار اکانت جدید بسازم

حسین

سلام
دوتا دوربین ahd نصب کردیم الان تصویر نداره و سیاه هست
تنظیمات خاصی داره یا باید اتصالات بررسی بشه ؟

  سلام ابتدا وضعیت سلامت اداپتورها را چک کنین بعد اتصالات مانند فیش bnc و قطعی کابل
  اگر مشکل حل نشد به نصاب یا تعمیرکار مراجعه کنین

رضا

سلام برای دیدن ضبط ار روی کامیپوتر وارد پنل ک میشم نوشته رابط رو نصب کنید و دانلود ک میکنم نصب میشه بازم فرقی نمیکنه بازم همون پیغام رو میده . لطفا راهنمایی کنید

ویهان

سلام خواهشا یکی کمکم کنه چندوقت پیش ازمغازه ام سرقت شد کل وسایل مغازه همراه بادزدگیر ودوربین ومتعلقات رو دزد برد فیلم دوربین مداربسته همسایه ام که دی وی ار برایتون داره رو رو فلش زدم تاازطریق کامپیوتر بتونم بازبینی کنم ولی باهیچ نرم افزاری فیلم رو بخش نمیکنه چاره چیه خواهشا راهنمایی کنید ۰۹۳۵۸۴۰۴۴۹۷

  سلام، از نرم افزارهایی که بروزترین کدک را دارند استفاده کنید تا فایل های با پسوند DAV را بتونین مشاهده کنید یا دوباره فایل ها را روی فلش بریزید با فرمت MP4

حسین

سلام من پسورد DVR فراموش کردم باید چی کار کنم؟

  سلام با نزدیک ترین نمایندگی تماس بگیرید

حسین

چرا دستگاه uvr برای انتقال تصویر p2p میزنه دستگاه توسط دیگری مورد استفاده قرار گرفته

  سلام احتمالا روی موبایلی فعال هستش، اگر دسترسی دارید به اون گوشی غیرفعال کنید در غیر این صورت رمز دستگاه تغییر بدید و مجدد امتحان کنید

مجتبی

سلام روی نرم افزار انتقال تصویر برایتون چطوری تصاویر رو در حالت HD تماشا کنیم.روی xmey دکمه sdوhd داره ولی برایتون رو پیدا نمیکنم

  سلام، پایین تصویر شماره میبینید از شماره 3 استفاده کنید بالاترین کیفیت را بهتون میده

محلعلی

سلام من از دستگاه برایتون و دوربین همین برند استفاده میکنم با یک موبایل به دستگاه متصل شدم ولی موبایل بعدی رو که میخوام وصل کنم میزنه از کابر دیگری استفاده میکند چطور چند موبایل به دستگاه وصل می‌شود

محبعلی

سلام من از دستگاه برایتون و دوربین همین برند استفاده میکنم با یک موبایل به دستگاه متصل شدم ولی موبایل بعدی رو که میخوام وصل کنم میزنه از کابر دیگری استفاده میکند چطور چند موبایل به دستگاه وصل می‌شود با هر دیتگاه به یک موبایل وصل میشه

  باید دسترسی موبایل دیگه را قطع کنید

حمیدرضا اصغری

سلام
من نرم افزار briton cctv pro هم استفاده کردم ، ولی مشکل عدم دریافت تصویر بر روی موبایل وجود دارد ، این در حالی است که اگر با اینترنت اتصالی به dvr به گوشی وصل شویم ، تصویر براحتی قابل رویت است ، لطفا راهنمایی کنید چون از راه دور میخواهم محل را چک کنم؟

محسن

سلام دستگاه برایتون دارم گوشی رو عوض کردم الان هر کاری میکنم وصل نمیشه به گوشی هی میزنم این دستگاه توسط شخص دیگری مورد استفاده قرار گرفته چیکارش کنم

محسن

کاربر دیگه هم گوشی قبلی خودم بود که کلا پاگ شده برنامه

حامد

بعداز بکاپ گرفتن تصویر تو کامپیوتر که میخوام ببینم بصورت مربع نشون میده یعنی تصویر یک در یک میشه مشکل از کجاست؟

  سلام دقیقا نمیشه گفت مشکل از کجاست اما اول تنظیمات ضبط را بررسی کنین ببنید به چه صورت داره رکورد میشه. اگر مشکلی نداشت ایراد از پلیر کامپیوتر شماست

آراز

سلام.وقت بخیر
دستگاه ۸کانال برایتون نصب کردم، وقتی تصویر دوربین روی تلویزیون می افته بعد از تقریبا چند دقیقه تصویر میره و در صفحه نمایش علامت قفل آبی روی تک تک کانال های دوربین ظاهر میشه
چکار کنم که تصویر نرود و صفحه قفل نشود.

  سلام این مشکل عمومی نیست و تاحالا مشاهده نشده، تنظیمات دستگاه به پیش فرض تعییر بدین و در صورتی که تکرار شد این مشکل به نمایندگی ارجاع بدین

رامین

درود و وقت بخیر
سیستم بعضی اوقات تصاویر رو ضبط نمیکنه و نرم‌افزاری ری‌استارت میکردم و درست میشد٬ اما مجبور به چک کردن میکنه که ببینیم درحال ضبط هست یا نه و این زمانی که در محل نباشم ممکنه مشکل ساز بشه!
اخیرا که چک کردم ضبط نمیکرد و دستگاه رو به صورت نرم افزاری ری‌استارت کردم درست شد٬ اما فردای همون روز که چک کردم باز هم ضبط نمیکرد
(تجهزات تماما برایتون هست و تنظیمات هم پیش فرض ضبط عمومی) ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  سلام ابتدا آداپتور دستگاهتون را تعویض کنین و در صورتی که مشکل تکرار شد دستگاه خودتون را به نمایندگی ببرید تا وضعیت سلامت هارد و دستگاه چک بشه

Alireza

سلام
در هنگام تنظیمات دستگاه اعلم میکند هارد وجود ندارد ونمینوان هارد را فرمت کرد در صورتی که هارد داخل دستگاه متصل میباشد مشکل چیست ؟
تشکر

  سلام، این مشکل زمانی بوجود میاید که آداپتور دستگاه شما ضعیف شده باشه و یا هارد ایراد داشته باشد. اولین مرحله اداپتور را تعویض کنین در صورتی که حل نشد سلامت هارد را بررسی کنین

نظر خود را بنویسید